UDG StarterBag Black (U9500)

  • UDG StarterBag Black (U9500)
  • UDG StarterBag Black (U9500)
  • UDG StarterBag Black (U9500)

UDG StarterBag Black (U9500)

279,00 zł

Opis

Opis produktu

UDG StarterBag Black jest średnią rozmiarów torbą, która posiada miejsce na około 50 płyt winylowych. Jest ona zalecana dla początkujących DJ-i lub dla każdego innego chcącego posiadać podręczną i wytrzymałą torbę na płyty. Do torby dołączany jest regulowany pasek na ramię oraz wygodny uchwyt ułatwiający transport. Zewnętrzne ścianki pokryte są materiałem PVC dla jeszcze większej ochrony.
  • materiał: wodoodporny nylon 420D 

  • ochrona: zewnętrzne ścianki pokryte PVC, regulowany pasek na ramię 

  • dodatki: odczepiany regulowany pasek na ramię, uchwyt do transportu, możliwość doczepienia UDG Headphone Bag (sprzedawana oddzielnie) 

  • miejsce na: 50 płyt winylowych lub 1 x CD Wallet 100/128/280 lub 1 x kontroler MIDI lub 1 x interfejs audio lub jakikolwiek inny sprzęt pasujący rozmiarami do torby.

Specyfikacja
Wymiary (cm) 34 x 34.5 x 19
Inner Dimensions 32.5 x 33 x 17.5
Vinyl Capacity 50
Waga (kg) 1.2
Manufacturer's website
O marce
UDGAutoryzowany dealer

UDG jest liderem na rynku toreb dla Dj-ów. Jakiś czas temu projektanci firmy UDG stwierdzili, że stare worki na płyty winylowe są zbyt ciężkie i nieporęczne, więc postanowiono stworzyć coś lekkiego, ale trwałego. Powstała wtedy torba na ramię. UDG ciągle ma nowe pomysły. Wszystkie ich futerały i torby przeznaczone są do różnych akcesoriów DJ –a i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, tak jak Carl Cox, Tiesto i Fatboy Slim. Jeszcze nie jesteś przekonany? Musisz wiedzieć, że UDG w swojej produkcji używa wyłącznie najwyższej jakości materiałów (zaczynając od zamków błyskawicznych i kończąc na uchwytach), więc podróż twojego sprzętu audio i nagran muzycznych zawsze będzie bezpieczna.

Więcej produkcji UDG

Mogą cię również zainteresować następujące produkty