UDG StarterBag Black (U9500)

  • UDG StarterBag Black (U9500)
  • UDG StarterBag Black (U9500)
  • UDG StarterBag Black (U9500)

UDG StarterBag Black (U9500)

279,00 zł

2 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Opis

Opis produktu

UDG StarterBag Black jest średnią rozmiarów torbą, która posiada miejsce na około 50 płyt winylowych. Jest ona zalecana dla początkujących DJ-i lub dla każdego innego chcącego posiadać podręczną i wytrzymałą torbę na płyty. Do torby dołączany jest regulowany pasek na ramię oraz wygodny uchwyt ułatwiający transport. Zewnętrzne ścianki pokryte są materiałem PVC dla jeszcze większej ochrony.
  • materiał: wodoodporny nylon 420D 

  • ochrona: zewnętrzne ścianki pokryte PVC, regulowany pasek na ramię 

  • dodatki: odczepiany regulowany pasek na ramię, uchwyt do transportu, możliwość doczepienia UDG Headphone Bag (sprzedawana oddzielnie) 

  • miejsce na: 50 płyt winylowych lub 1 x CD Wallet 100/128/280 lub 1 x kontroler MIDI lub 1 x interfejs audio lub jakikolwiek inny sprzęt pasujący rozmiarami do torby.

Specyfikacja
Wymiary (cm) 34 x 34.5 x 19
Inner Dimensions 32.5 x 33 x 17.5
Vinyl Capacity 50
Waga (kg) 1.2
Manufacturer's website
O marce
UDGAutoryzowany dealer

UDG jest liderem na rynku toreb dla Dj-ów. Jakiś czas temu projektanci firmy UDG stwierdzili, że stare worki na płyty winylowe są zbyt ciężkie i nieporęczne, więc postanowiono stworzyć coś lekkiego, ale trwałego. Powstała wtedy torba na ramię. UDG ciągle ma nowe pomysły. Wszystkie ich futerały i torby przeznaczone są do różnych akcesoriów DJ –a i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, tak jak Carl Cox, Tiesto i Fatboy Slim. Jeszcze nie jesteś przekonany? Musisz wiedzieć, że UDG w swojej produkcji używa wyłącznie najwyższej jakości materiałów (zaczynając od zamków błyskawicznych i kończąc na uchwytach), więc podróż twojego sprzętu audio i nagran muzycznych zawsze będzie bezpieczna.

Więcej produkcji UDG

Mogą cię również zainteresować następujące produkty