Polityka prywatności

Soundium.pl szanuje prawo każdego człowieka do prywatności i z tego powodu cała zebrana informacja o klientach będzie przez nas wykorzystywana w sposób opisany poniżej:

1. Zbieranie informacji
Przy zakupie produktów Soundium.pl prosi kupującego o podanie niektórych danych osobowych: imienia i nazwiska, nazwy firmy (jeśli zakup jest na firmę), adresu poczty elektronicznej, adresu (ulica, miasto, kod pocztowy, kraj) oraz numeru telefonu.

Zbieramy również różne informacje poprzez stronę internetową: ilość wyświetleń stron produktów, dane statystyczne dotyczące częstotliwości wchodzenia na strony (nazwę przeglądarki, typ komputera, nazwa ostatnio odwiedzonej strony przed wizytą w Soundium.pl, kolejność podejmowanych kroków podczas wizyty na naszej stronie, datę wizyty na stronie, godzinę i czas trwania odwiedzin, wyrazy wprowadzane do wyszukiwarki w poszukiwaniu naszej strony internetowej oraz /lub adres IP klienta.

2. Wykorzystywanie danych
Sposób, w jaki korzystamy z wszystkich zebranych informacji jest omówiony poniżej:
Zbierane przez nas dane wykorzystujemy jako dodatkowe narzędzie, które pomoże nam potwierdzić i śledzić zamówienie, zarządzać nowymi rejestracjami i newsletterami, a także do analiz tendencji i statystyki. Zebrane dane potrzebne są również do przekazywania Państwu wszelkich informacji o stronie Soundium.pl.

Użytkownicy, którzy dostarczają nam swoich danych mogą czasami za pośrednictwem poczty elektronicznej otrzymywać od nas wiadomości i informacje o naszych usługach, a także dodatkowe ogłoszenia o naszych produktach, propozycjach specjalnych i zniżkach. Szanujemy swoich klientów i dlatego pozostawiamy im decyzję o rezygnacji z otrzymywania takich wiadomości.

Pozostawiamy sobie prawo do dzielenia się informacjami z osobami trzecimi, w tym z firmami kurierskimi i innymi, Konieczne jest to, by w momencie realizacji zamówienia osoby trzecie korzystając z dostarczonych informacji mogły wykonywać swoje usługi.

Znajdziecie Państwo u nas linki do innych stron internetowych. Korzystając z linków zalecamy zawsze zapoznawać się z polityką prywatności strony, gdyż może ona różnić się od naszej.

W odpowiedzi na niektóre pytania Soundium.pl może kierować swoich klientów na blogi, fora czy do konkretnych artykułów i komentarzy w sieci. Zastrzegamy jednak, że są to informacje ogólnie dostępne i nie bierzemy za nie odpowiedzialności.

W sytuacji, jeżeli nasza polityka zbierania i wykorzystywania danych ulegnie jakiejkolwiek zmianie, zobowiązujemy się powiadomić o tym klientów mailowo niezwłocznie po oficjalnym zatwierdzeniu zmiany.

3. Rozwiązywanie problemów
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy pisać na nasz adres poczty elektronicznej: [email protected] lub telefonicznie +370 684 19909. Dążymy do rozwiązywania wszelkich problemów i sporów w ciągu 30 dni od dnia zawiadomienia.

4. Ochrona danych
Żadne z twoich danych w Internecie nie są w 100% bezpieczne, jednak Soundium.pl wspierając się narzędziami szyfrowania i uwierzytelniania danych dokłada wszelkich starań, by móc gwarantować ci, że twoje dane osobowe będą odpowiednio chronione i nie trafią do osób trzecich. Zrobimy wszystko, by jak najlepiej chronić tę informację.