O firmie

Nasza firma usytuowała się w Wilnie, stolicy Litwy. Sprzedaż internetową prowadzimy już od prawie 12 lat, a sklep stacjonarny działa od 7 lat. Fakt, że nasza firma znajduje się w Wilnie jest bardzo wygodny dla naszych klientów – bezproblemowo możemy dostarczyć sprzęt do krajów bałtyckich (Łotwa i Estonia) oraz do krajów sąsiednich, takich jak Polska, Białoruś i Finlandia. Pracujemy szybko, wysyłki są tanie, a w niektórych przypadkach - za darmo. Kiedy mówimy o pracy z muzyką, kładziemy nacisk na wysoką jakość, jesteśmy przekonani, że Państwo również!

Szukasz sprzętu do DJ / Studio? Miło cię widzieć, odpowiednio trafiłeś! Swoją sprzedaż zaczęliśmy od płyt winylowych, ale teraz to tylko część tego, czym dysponujemy - możemy doradzić każdemu DJ-owi, producentowi, czy po prostu miłośnikowi muzyki – pomożemy zarówno profesjonaliście, jak i początkującemu. Nie zapominamy również o klientach szukających zwykłych codziennych słuchawek lub gramofonów, aby cieszyć się dźwiękami z winylu w domu.

Sprzęt dla DJ-ów
Do ciebie należy decyzja, od czego chcesz zacząć, a my zajmiemy się wszystkim. Mamy sprzęt dla tych, którzy grają na gramofonach i CDJ, i na kontrolerach DJ. Znajdziesz u nas szeroki wybór narzędzi do pracy z Traktor, Serato lub z innym oprogramowaniem. Posiadamy na naszych półkach klasykę klubów - Pionier i Native Instruments. Jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami renomowanej marki Reloop, a także Audio – Technica. Są to dobrze znane znaki handlowe wszystkim tym, którzy grają bądź chcą zacząć granie. Kliknij tutaj, by wejść do działu ze sprzętem dla DJ-ów!

Sprzęt do studia
Postanowiłeś sam komponować muzykę? Pozwól nam Ci w tym doradzić. Bez względu na to, jakiego oprogramowania używasz (przy okazji, oprogramowanie również sprzedajemy) - posiadamy kontrolery MIDI, klawiatury, syntezatory, byś uwolnił swoją kreatywność. Nazwy takie jak Korg, Akai i Novation są gwarancją jakości. Kolumny monitorowane? Mamy. Karty dźwiękowe? Mamy. Focusrite – mamy, Ableton – mamy, Arthur - mamy!

Drobne, ale potrzebne
Mówimy o słuchawkach dla rozrywki, kablach, igłach, urządzeniach do nagrań – możemy zaoferować wiele rozwiązań. Przy okazji, czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, że Twój sprzęt czy DJ studio wymaga ochrony? Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami UDG, dlatego oferujemy szeroki wybór produktów tej firmy,które stale są dostępne.