Novation Bass Station II Syntezator

  • Novation Bass Station II Syntezator
  • Novation Bass Station II Syntezator
  • Novation Bass Station II Syntezator
  • Novation Bass Station II Syntezator

Novation Bass Station II Syntezator

1 999,00 zł
RRP: 2 280,00 zł Oszczędzasz: 281,00 zł (14.06%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu
Novation Bass Station II jest w pełni analogowym mono-synth opartym na klasycznej stacji oryginalnego Bass Station opracowanym ponownie w 21 wieku. Posiada dwa filtry, dwa oscylatory plus trzeci suboscylator oraz w pełni analogową sekcję efektów. Dodano sekwencer krokowy, arpeggiator, pełnowymiarowe klawisze i potężną sekcję modulacji.

Syntezator analogowy z przeznaczeniem do kreowania barw basu, ale silnik dźwiękowy, jest na tyle uniwersalny, aby również wydobyć ostre "leady". Najlepsze funkcje oryginalnego Bass Station w zupełnie nowej konstrukcji z nową modulacją, efektami i filtrami.Ścieżka sygnału jest czysto analogowa włącznie z efektami. Sprzęt został wyposażony w potencjometry, przełączniki, suwaki i przyciski do edycji wszystkich głównych parametrów modułów. Co najważniejsze, można zapisywać i przywoływać barwy. 64 najlepszych fabrycznych presetów oraz 64 pozycje do tworzenia i zapisywania własnych. Istnieje możliwość przechowywania większej ilości presetów na komputerze.
Przykłady audio


Specyfikacja
Filters 1x Acid type (diode ladder filter design) / 1x Classic type (from original Bass Station)
Effects Distortion send / Oscillator filter modulation amount (FM effect created by Oscillator 2 modulating filter frequency)
Sequencing Step Sequencer: Up to 4 sequences / 32 presets with insertable rests or legato (slide), sequencer re-trigger function
Keyboard 25-note synth-action keyboard with assignable aftertouch
Wymiary (cm) 45.5 x 27 x 8.3
Waga (kg) 2.4
Typ Analog
Polyphony Polyphonic
Właściwości Sequencer, Arpeggiator, Oscillator
Manufacturer's website
O marce
NovationAutoryzowany dealer

Z produktami Novation tworzenie i wykonywanie muzyki staje się ekscytującą zabawą. Firma, która zaczynała od syntezatorów teraz produkuje nowatorski sprzęt audio dla profesjonalistów i amatorów. Produkty Novation są projektowane przez muzyków i producentów, którzy sami używają ich na codzień i ciągle szukają możliwości udoskonalenia. Firma Novation cieszy się popularnością dlatego, że dostarcza produkty stworzone przez muzyków dla muzyków.

Więcej produkcji Novation

Mogą cię również zainteresować następujące produkty