Novation Bass Station II Syntezator

  • Novation Bass Station II Syntezator
  • Novation Bass Station II Syntezator
  • Novation Bass Station II Syntezator
  • Novation Bass Station II Syntezator

Novation Bass Station II Syntezator

1 999,00 zł
RRP: 2 280,00 zł Oszczędzasz: 281,00 zł (14.06%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu
Novation Bass Station II jest w pełni analogowym mono-synth opartym na klasycznej stacji oryginalnego Bass Station opracowanym ponownie w 21 wieku. Posiada dwa filtry, dwa oscylatory plus trzeci suboscylator oraz w pełni analogową sekcję efektów. Dodano sekwencer krokowy, arpeggiator, pełnowymiarowe klawisze i potężną sekcję modulacji.

Syntezator analogowy z przeznaczeniem do kreowania barw basu, ale silnik dźwiękowy, jest na tyle uniwersalny, aby również wydobyć ostre "leady". Najlepsze funkcje oryginalnego Bass Station w zupełnie nowej konstrukcji z nową modulacją, efektami i filtrami.Ścieżka sygnału jest czysto analogowa włącznie z efektami. Sprzęt został wyposażony w potencjometry, przełączniki, suwaki i przyciski do edycji wszystkich głównych parametrów modułów. Co najważniejsze, można zapisywać i przywoływać barwy. 64 najlepszych fabrycznych presetów oraz 64 pozycje do tworzenia i zapisywania własnych. Istnieje możliwość przechowywania większej ilości presetów na komputerze.
Przykłady audio


Specyfikacja
Filters 1x Acid type (diode ladder filter design) / 1x Classic type (from original Bass Station)
Effects Distortion send / Oscillator filter modulation amount (FM effect created by Oscillator 2 modulating filter frequency)
Sequencing Step Sequencer: Up to 4 sequences / 32 presets with insertable rests or legato (slide), sequencer re-trigger function
Keyboard 25-note synth-action keyboard with assignable aftertouch
Wymiary (cm) 45.5 x 27 x 8.3
Waga (kg) 2.4
Typ Analog
Polyphony Polyphonic
Właściwości Sequencer, Arpeggiator, Oscillator
Manufacturer's website
O marce
NovationAutoryzowany dealer

Z produktami Novation tworzenie i wykonywanie muzyki staje się ekscytującą zabawą. Firma, która zaczynała od syntezatorów teraz produkuje nowatorski sprzęt audio dla profesjonalistów i amatorów. Produkty Novation są projektowane przez muzyków i producentów, którzy sami używają ich na codzień i ciągle szukają możliwości udoskonalenia. Firma Novation cieszy się popularnością dlatego, że dostarcza produkty stworzone przez muzyków dla muzyków.

Więcej produkcji Novation

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!