Native Instruments Traktor Scratch A6 Profesjonalny Digital Vinyl System

  • Native Instruments Traktor Scratch A6 Profesjonalny Digital Vinyl System
  • Native Instruments Traktor Scratch A6 Profesjonalny Digital Vinyl System
  • Native Instruments Traktor Scratch A6 Profesjonalny Digital Vinyl System

Native Instruments Traktor Scratch A6 Profesjonalny Digital Vinyl System

1 249,00 zł
RRP: 1 295,00 zł Oszczędzasz: 46,00 zł (3.68%)

2 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu

Profesjonalny Digital Vinyl System, w skład którego wchodzą – interfejs Native Instruments Traktor Scratch A6, oprogramowanie TRAKTOR PRO 2, kompletne okablowanie oraz płyty z kodem czasowym.ROZPOCZNIJ MIX
TRAKTOR SCRATCH A6 jest prostym w obsłudze systemem DVS pozwalającym na odtwarzanie plików Mp3 za pomocą super dokładnych płyt winylowych lub płyt CD. Mając do dyspozycji dwa decki i dodatkowy Sample Deck system jest gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka. TRAKTOR SCRATCH A6 został zaprojektowany dla Dj’ów potrzebujących dużej wydajności, świetnej jakości dźwięku oraz zestawu intuicyjnych w użyciu narzędzi i efektów. Jest to w pełni profesjonalny zestaw w atrakcyjnej cenie.

W PROSTOCIE SIŁA
Kontrola nad cyfrowymi plikami nigdy nie była prostsza - system uruchamia się w kilka sekund dzięki integracji plug & play, a oprogramowanie wzbogacono o przyjemny dla oka Essential View, skupiając uwagę Dj’a na istotnych elementach. Innowacyjny system kolorowych wykresów Tru Waves pozwoli ci zobaczyć twoje tracki jak nigdy przedtem. Pełna integracja z iTUNES, kompatybilność z iPODem i podgląd okładek Crate Flick powodują, że wybieranie poszczególnych utworów jest prostsze niż kiedykolwiek. Dołączony do zestawu SoftSync opcjonalnie udziela pomocy przy dopasowywaniu tempa bitów podczas miksu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Jeżeli do tej pory grałeś tylko na winylowym zestawie, pierwszą rzeczą, na którą zwrócisz uwagę będzie super precyzyjny 2kHz sygnał kontrolny120 gramowego winylu – poczujesz jakby każdy plik Mp3 został wycięty na 12 calowym winylu. Bardzo wytrzymała, metalowa obudowa, high-endowe przetworniki AD/DA Cirrus-Logic®, nowa technologia i kompletna zmiana architektury sterowników zapewniają najwyższą jakość dźwięku, niską latencję i pewność pracy w każdych warunkach.

OKREŚL SWÓJ STYL
TRAKTOR SCRATCH A6 oferuje niesamowity zakres możliwości do kreatywnej definicji twojego indywidualnego brzmienia. Intuicyjne moduły Loop i Cue zostały wzbogacone przez dodanie Sample Decks, które ułatwiają integrację loopów i pojedynczych sampli w twoim secie. Zapisuj ulubione loopy i sample w bibliotece i wykorzystuj je na żywo w swoich miksach – otwiera to zupełnie nowe możliwości i pozwali ci być bardziej kreatywnym Dj-em. Korzystaj również z 6-ciu studyjnej jakości efektów, które dzięki dodatkowym wejściom i wyjściom w interfejsie możesz potraktować jak zewnętrzny procesor efektów.
Właściwości

  • 6-in / 6-out timecode-based digital DJ system

  • Traktor Pro 2.5 software lets you access up to four playback decks

  • 6-in / 6-out Traktor Audio USB interface gives you all I/O that you might need

  • 24-bit/96kHz resolution recording and playback

  • A variety of integrated effects

  • Includes a set of Traktor Scratch MK2 timecode discs, including control CDs and 120g timecode vinyls 

Co się znajduje w paczce?
kartę dźwiękową
kartę z numerem seryjnym dla programu
dwie płyty winylowe z kodem czasowym
dwie płyty CD z kodem czasowym
dwa przewody rca-rca - chinch
instrukcję obsługi
Manufacturer's website
O marce
Native InstrumentsAutoryzowany dealer

Native Instruments jest liderem w dziedzinie produkcji komputerowego oprogramowania i sprzętu dla systemów dźwiękowych. Misja firmy to zaproponować i opracować rozwiązania dźwiękowe dla wszystkich, niezależnie od preferowanego stylu muzycznego. Dzięki temu zarówno przed profesjonalistami, jak i amatorami otwierają się szersze horyzonty możliwości twórczych.

Więcej produkcji Native Instruments

Mogą cię również zainteresować następujące produkty