Korg microKORG XL+ Digital Syntezator

  • Korg microKORG XL+ Digital Syntezator
  • Korg microKORG XL+ Digital Syntezator
  • Korg microKORG XL+ Digital Syntezator

Korg microKORG XL+ Digital Syntezator

2 090,00 zł

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Opis produktu

Zupełnie nowy Korg microKORG XL+ jest również dostępny w limitowanych edycjach kolorystycznych z okazji 10 rocznicy serii micro. Przetestuj je dopóki są dostępne w wybranych sklepach dealerskich! Limitowana edycja będzie dostępna tylko do końca roku.Dzięki unikalnej obudowie i niepowtarzalnym brzmieniom, microKORG ponownie wyznacza nowy standard dla syntezatorów o modelowaniu analogowym. W roku 2008 stworzono microKORG-a XL, który odziedziczył po legendarnym microKORG-u gruby i mocny dźwięk, dodając klawiszowe brzmienia, takie jak elektryczne piano i organy CX-3. Następnym krokiem ewolucji jest microKORG XL+ oferujący świeże, uaktualnione brzmienia i wygląd microKORG-a XL, co czyni go idealną klawiaturą kompaktową.

Cechy główne:
- brzmi jeszcze bardziej vintage, dodatkowo oferuje brzmienia SGproX piano, M1 i organy VOX-a oraz dźwięki typu “Tape” instruments;
- nowy selektor programów, z podziałem na gatunki odzwierciedla aktualną scenę muzyczną;
- nowy vintagowy design;
- posiada nową technologię analogowego modelowania KORGa MMT;
- VOCODER z dedykowanym mikrofonem;
- mocny silnik efektów KAOSS, taki jakiego oczekujesz od KORGa;
- mini-klawiatura KORGa NATURAL TOUCH z naciskiem na grywalności;
- zasilanie bateryjne zapewniające pełną mobilność.

Analogowo modelowane brzmienia syntezatorów, charakterystyczne dla microKORG-a zostały odświeżone lub stworzone od nowa. Ponadto, co jest bardzo przydatne podczas gry z zespołem, microKORG XL+ został wyposażony w dźwięki Stage Piano oraz brzmienia typu grand i fortepianów elektrycznych. Ten kompaktowy pakiet zawiera również dźwięki z M1-ki oraz organów VOX, vintagowych taśmowych stringów i fleta, jak również inne wspaniałe dźwięki z klawiszowej historii. Oczywiście, brzmienia te mogą być odtwarzane w pełnym zakresie, tak jak oryginały, z których zaczerpnięto inspirację, za pomocą przełącznika oktawy lub poprzez podłączenie dowolnej pełnowymiarowej klawiatury MIDI. Każdy ze 128 programów oferuje bardzo inspirujące dźwięki, dając microKORG-owi XL+ mnóstwo możliwości brzmieniowych zarówno dla podstawowego instrumentu jak i dodatkowemu klawiszowi w Twoim scenicznym/studyjnym zestawie.

MicroKORG XL wyposażony był w SOUND SELEKTOR, który pozwala wybrać dźwięk za pomocą dwóch dużych pokręteł: instrumenty, gatunki muzyczne. Nowy microKORG XL+ został wzbogacony o nowy zestaw gatunków muzycznych, aby brzmienia pasowały do dzisiejszych, wciąż zmieniających się trendów na scenie muzycznej. Teraz możesz wybrać odpowiedni program, który pasuje do piosenki bardziej intuicyjnie niż kiedykolwiek. Dla jeszcze większej wygody można również ustawić odpowiednią pozycję dla jednego z pokręteł i korzystać tylko z drugiego pokrętła i dokonywać zmian programu w trakcie utworu (gatunek lub instrument pozostaje ten sam).
Przykłady audio
Specyfikacja
Power DC 9 V (AC adapter), or 6 x AA alkaline batteries (sold separately)
Filters Filter 1: -24 dB/oct LPF ~ -12 dB/oct LPF ~ -12 dB/oct BPF ~ -12 dB/oct HPF ~ Thru, Filter 2: LPF, HPF, BPF (swichable)
Effects Timbre: 2 band EQ, Master effect: 2 units, 17effect algorisms.
Velocity sensitive yes
Keyboard 37 notes (Natural Touch mini-keyboard, velocity sensitive)
Inputs [AUDIO INPUT 1] (1/4” phone jack, unbalanced, with MIC/LINE switch) – Rear Panel, [AUDIO INPUT 1 (MIC)] (XLR jack / balanced) – Front Panel
Outputs [L/MONO, R] (1/4” Standard phone jacks / unbalanced), [Phone] (1/4” Stereo Standard phone jacks)
Wymiary (cm) 55.6 x 23.1 x 7.3
Waga (kg) 2
Typ Analog
Polyphony Polyphonic
Właściwości Arpeggiator, Vocoder, Oscillator
Manufacturer's website
O marce
KorgAutoryzowany dealer

Firma Korg dzięki wysokiej jakości, innowacyjnym syntezatorom oraz blokom efektów MIDI zdobyła dobre imię i reputację wśród Dj-ów i producentów. Ich syntezatory i klawiatury widzimy na scenach już od lat 70-tych, 80-tych, a wybór jest coraz większy. Wśród profesjonalistów szczególnie doceniana jest ich słynna linia produktów Korg Kaos – potężne bloki efektów z innowacyjnym interfejsem dotykowym, to najlepszy wybór dla kreatywnych osobowości.

Więcej produkcji Korg

Mogą cię również zainteresować następujące produkty