UDG SlingBag MK2 (Czarny, U9630)

  • UDG SlingBag MK2 (Czarny, U9630)
  • UDG SlingBag MK2 (Czarny, U9630)
  • UDG SlingBag MK2 (Czarny, U9630)
  • UDG SlingBag MK2 (Czarny, U9630)

UDG SlingBag MK2 (Czarny, U9630)

499,00 zł

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Opis

Opis produktu

UDG SlingBag Black to średniej wielkości torba posiadająca miejsce na około 50 płyt winylowych. Przednia kieszeń posiada dwie sztuki UDG CD Wallet 24, po bokach natomiast znajdują się mniejsze kieszenie na akcesoria. Torba posiada także zamek z kodem zabezpieczającym. Wszystkie paski oraz uchwyty są zabezpieczone specjalnymi metalowymi śrubami. UDG Ultimate SlingBag może być też użyty wraz z UDG SlingBag Trolley. Idealne rozwiązanie na każdy set DJ-ski.
  • materiał: wodoodporny nylon 420D 

  • ochrona: środek zabezpieczony ochronnymi gąbkami, gumowe elementy ochronne na spodzie torby 

  • dodatki: duża przednia kieszeń na akcesoria + dwie mniejsze boczne kieszenie, do zestawu dołączone 2 x CD Wallet 24, zamek z kodem zabezpieczającym, odczepiany pasek na ramię, możliwość użycia wraz z UDG SlingBag Trolley 

  • miejsce na: 50 płyt winylowych lub 2 x CD Wallet 128, lub 1 x kontroler MIDI a także każdy inny sprzęt pasujący rozmiarami do torby. 

Specyfikacja
Wymiary (cm) 39 x 38 x 21
Inner Dimensions 32 x 32 x 16
Vinyl Capacity 45
Waga (kg) 1.8
Manufacturer's website
O marce
UDGAutoryzowany dealer

UDG jest liderem na rynku toreb dla Dj-ów. Jakiś czas temu projektanci firmy UDG stwierdzili, że stare worki na płyty winylowe są zbyt ciężkie i nieporęczne, więc postanowiono stworzyć coś lekkiego, ale trwałego. Powstała wtedy torba na ramię. UDG ciągle ma nowe pomysły. Wszystkie ich futerały i torby przeznaczone są do różnych akcesoriów DJ –a i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, tak jak Carl Cox, Tiesto i Fatboy Slim. Jeszcze nie jesteś przekonany? Musisz wiedzieć, że UDG w swojej produkcji używa wyłącznie najwyższej jakości materiałów (zaczynając od zamków błyskawicznych i kończąc na uchwytach), więc podróż twojego sprzętu audio i nagran muzycznych zawsze będzie bezpieczna.

Więcej produkcji UDG

Mogą cię również zainteresować następujące produkty