UDG CourierBag Deluxe Black (U9470)

  • UDG CourierBag Deluxe Black (U9470)
  • UDG CourierBag Deluxe Black (U9470)
  • UDG CourierBag Deluxe Black (U9470)
  • UDG CourierBag Deluxe Black (U9470)

UDG CourierBag Deluxe Black (U9470)

329,00 zł

2 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Opis produktu

UDG CourierBag Deluxe Black posiada miejsce na około 40 płyt lub 35 płyt oraz laptopa. Torba ta została stworzona tak aby bezproblemowo przetrwać wiele podróży, można ją także połączyć z dowolnym trolleyem UDG. Oczywiście torbę można używać na co dzień do szkoły bądź pracy.UDG CourierBag DeLuxe posiada wiele miejsca oraz funkcji. W środku znajduje się torba na laptopa o rozmiarze 15,6” oraz odczepiana kieszeń zewnętrzna na telefon. Do torby dołączany jest także pasek na ramię z możliwością regulacji długości.  • materiał: wodoodporny nylon 420D 

  • ochrona: spód pokryty gumowymi zabezpieczeniami chroniącymi przed obtarciami 

  • dodatki: specjalna kieszeń na laptopa, odczepiana kieszeń na telefon, możliwość zamontowania butelki z wodą z boku torby, wygodny uchwyt ułatwiający transport, możliwość dołączenia torby na słuchawki UDG Headphone Bag (sprzedawana oddzielnie) 

  • miejsce na: około 40 płyt lub 35 płyt wraz z laptopem 15”, mniejsze kontrolery MIDI oraz interfejsy audio.

Specyfikacja
Wymiary (cm) 39 x 34 x 15.5
Inner Dimensions 35.5 x 33 x 9
Vinyl Capacity 40
Waga (kg) 1.4
Manufacturer's website
O marce
UDGAutoryzowany dealer

UDG jest liderem na rynku toreb dla Dj-ów. Jakiś czas temu projektanci firmy UDG stwierdzili, że stare worki na płyty winylowe są zbyt ciężkie i nieporęczne, więc postanowiono stworzyć coś lekkiego, ale trwałego. Powstała wtedy torba na ramię. UDG ciągle ma nowe pomysły. Wszystkie ich futerały i torby przeznaczone są do różnych akcesoriów DJ –a i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, tak jak Carl Cox, Tiesto i Fatboy Slim. Jeszcze nie jesteś przekonany? Musisz wiedzieć, że UDG w swojej produkcji używa wyłącznie najwyższej jakości materiałów (zaczynając od zamków błyskawicznych i kończąc na uchwytach), więc podróż twojego sprzętu audio i nagran muzycznych zawsze będzie bezpieczna.

Więcej produkcji UDG

Mogą cię również zainteresować następujące produkty