Roland Aira System-1 Syntezator

 • Roland Aira System-1 Syntezator
 • Roland Aira System-1 Syntezator
 • Roland Aira System-1 Syntezator

Roland Aira System-1 Syntezator

2 199,00 zł
RRP: 2 399,00 zł Oszczędzasz: 200,00 zł (9.10%)

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu
W latach 70, Roland wypuścił SYSTEM 100, SYSTEM 100M, oraz prawie mityczny SYSTEM 700. Te modularne i semi-modularne syntezatory zachwalane są do dnia dzisiejszego za ich elastyczność i charakter dźwiękowy. W duchu tych poprzedników, Roland Aira SYSTEM-1 otwiera nowe drzwi z pamiętną elastycznością i dostępem do szerokiej palety brzmień z wyrazistym, bezbłędnym charakterem kojarzonym z syntezatorami Roland od prawie czterech dekad.


 • Cztery oscylatory dla budowania tłustych brzmień syntetycznych

 • Płynne przechodzenie z jednego kształtu fali do innego za pomocą Oscillator COLOR

 • Wszystkie parametry mogą być kontrolowane przez gałki fizyczne i suwaki z wskaźnikami LED

 • Zaawansowany arpeggiator z funkcją Scatter

 • Kółko Scatter jog oferuje 10 różnych wariacji fraz z dynamiczną kontrolą w czasie rzeczywistym i ponad 10 różnych poziomów głębi

 • -12 dB i 24 dB typy filtra z niezależnym filtrem high-pass

 • Pokrętło Tone dla łatwości balansowania brzmienia

 • Pokrętło Crusher dla nowoczesnej drapieżności

 • Zintegrowane efekty delay i reverb

 • LFO i delay synchronizowane do tempa

 • Innowacyjnie wąska klawiatura z 25 normalnego rozmiaru klawiszami

 • Komfortowy do grania i najbardziej kompaktowy syntezator Rolanda jak dotąd


73 FIZYCZNE KONTROLERY. 100 PROCENT SYNTEZY.


Poznaj syntezator SYSTEM-1, który jest prawdopodobnie totalnie inny od tych, które poznałeś wcześniej. To dzięki nowej technologii Rolanda Analog Circuit Behavior (ACB), którą wykorzystaliśmy do prześledzenia każdego aspektu obwodów analogowych i do odtworzenia ich w najdrobniejszych detalach. Technologia ta wypełnia SYSTEM-1, tworząc fuzję przepięknych klasycznych i totalnie nowoczesnych brzmień syntezatorowych.


SYSTEM-1 to nie tylko świetne brzmienia ale też innowacyjna konstrukcja ze sterowaniem przeznaczonym do gry na żywo, wysokiej jakości konstrukcją i oszałamiającą ilością świateł, gałek, suwaków mówiących „Jestem syntezatorem. Usłysz mój ryk!" Brzmi dobrze? Tu jest jeszcze coś więcej..


PLUG IN I PLUG-OUT


SYSTEM-1 może kontrolować, a nawet hostować oprogramowanie odtwarzające klasyczne syntezatory Rolanda. Tak właśnie - SYSTEM-1 daje dostęp do pluginowej wersji legendarnych syntezatorów Rolanda, i mogą one być wgrane do samego SYSTEM-1, bez potrzeby komputera. Można się też przełączać pomiędzy wewnętrznymi brzmieniami SYSTEM-1 i tymi, które są we wgranym pluginie. My nazywamy tę sztuczkę "PLUG-OUT," i jesteśmy z niej bardzo dumni.


Sądzimy, że Ty także się z niej bardzo ucieszysz, kiedy doświadczysz niesamowitej autentyczności oprogramowania SH-101, dla którego SYSTEM-1 zapewnia intuicyjny i automatyczny jeden-do-jednego interfejs kontrolny, który po prostu działa. Powiedzmy sobie szczerze: kto mógłby zrobić lepszą emulację pluginową klasycznych syntezatorów Rolanda niż sam Roland? A SH-101 jest tylko początkiem - więcej syntezatorów PLUG-OUT jest już w drodze.


I JESZCZE COŚ WIĘCEJ


SYSTEM-1 wygląda świetnie i jest zaprojektowany do płynnej współpracy z innymi produktami z serii AIRA. Dodatkowo możesz podłączyć SYSTEM-1 do komputera poprzez USB i wysyłać i odbierać zarówno audio jak i MIDI, w tym MIDI clock do synchronizacji zewnętrznych urządzeń i innych jednostek AIRA.

Specyfikacja
Wymiary (cm) 47.2 x 28.3 x 7
Waga (kg) 2.4
Typ Digital
Polyphony Polyphonic
Właściwości Arpeggiator, Oscillator
Manufacturer's website
O marce
RolandAutoryzowany dealer

Roland - japoński producent znany z instrumentów elektronicznych i sprzętu muzycznego. Firma została założona 18 kwietnia 1972 roku w Osace przez Ikutaro Kakehashi. Początki firmy Roland sięgają jednak 1960 roku i dlatego firma należy do jednej z najbardziej dojrzałych firm na rynku producentów instrumentów elektronicznych. W latach 1970-1980 sprzedaż syntezatorów tej firmy była wręcz ogromna, współcześnie muzycy na nowo odkrywają firmę Roland.

Więcej produkcji Roland

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!