Roland Aira System-1 Syntezator

 • Roland Aira System-1 Syntezator
 • Roland Aira System-1 Syntezator
 • Roland Aira System-1 Syntezator

Roland Aira System-1 Syntezator

2 199,00 zł
RRP: 2 399,00 zł Oszczędzasz: 200,00 zł (9.10%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu
W latach 70, Roland wypuścił SYSTEM 100, SYSTEM 100M, oraz prawie mityczny SYSTEM 700. Te modularne i semi-modularne syntezatory zachwalane są do dnia dzisiejszego za ich elastyczność i charakter dźwiękowy. W duchu tych poprzedników, Roland Aira SYSTEM-1 otwiera nowe drzwi z pamiętną elastycznością i dostępem do szerokiej palety brzmień z wyrazistym, bezbłędnym charakterem kojarzonym z syntezatorami Roland od prawie czterech dekad.


 • Cztery oscylatory dla budowania tłustych brzmień syntetycznych

 • Płynne przechodzenie z jednego kształtu fali do innego za pomocą Oscillator COLOR

 • Wszystkie parametry mogą być kontrolowane przez gałki fizyczne i suwaki z wskaźnikami LED

 • Zaawansowany arpeggiator z funkcją Scatter

 • Kółko Scatter jog oferuje 10 różnych wariacji fraz z dynamiczną kontrolą w czasie rzeczywistym i ponad 10 różnych poziomów głębi

 • -12 dB i 24 dB typy filtra z niezależnym filtrem high-pass

 • Pokrętło Tone dla łatwości balansowania brzmienia

 • Pokrętło Crusher dla nowoczesnej drapieżności

 • Zintegrowane efekty delay i reverb

 • LFO i delay synchronizowane do tempa

 • Innowacyjnie wąska klawiatura z 25 normalnego rozmiaru klawiszami

 • Komfortowy do grania i najbardziej kompaktowy syntezator Rolanda jak dotąd


73 FIZYCZNE KONTROLERY. 100 PROCENT SYNTEZY.


Poznaj syntezator SYSTEM-1, który jest prawdopodobnie totalnie inny od tych, które poznałeś wcześniej. To dzięki nowej technologii Rolanda Analog Circuit Behavior (ACB), którą wykorzystaliśmy do prześledzenia każdego aspektu obwodów analogowych i do odtworzenia ich w najdrobniejszych detalach. Technologia ta wypełnia SYSTEM-1, tworząc fuzję przepięknych klasycznych i totalnie nowoczesnych brzmień syntezatorowych.


SYSTEM-1 to nie tylko świetne brzmienia ale też innowacyjna konstrukcja ze sterowaniem przeznaczonym do gry na żywo, wysokiej jakości konstrukcją i oszałamiającą ilością świateł, gałek, suwaków mówiących „Jestem syntezatorem. Usłysz mój ryk!" Brzmi dobrze? Tu jest jeszcze coś więcej..


PLUG IN I PLUG-OUT


SYSTEM-1 może kontrolować, a nawet hostować oprogramowanie odtwarzające klasyczne syntezatory Rolanda. Tak właśnie - SYSTEM-1 daje dostęp do pluginowej wersji legendarnych syntezatorów Rolanda, i mogą one być wgrane do samego SYSTEM-1, bez potrzeby komputera. Można się też przełączać pomiędzy wewnętrznymi brzmieniami SYSTEM-1 i tymi, które są we wgranym pluginie. My nazywamy tę sztuczkę "PLUG-OUT," i jesteśmy z niej bardzo dumni.


Sądzimy, że Ty także się z niej bardzo ucieszysz, kiedy doświadczysz niesamowitej autentyczności oprogramowania SH-101, dla którego SYSTEM-1 zapewnia intuicyjny i automatyczny jeden-do-jednego interfejs kontrolny, który po prostu działa. Powiedzmy sobie szczerze: kto mógłby zrobić lepszą emulację pluginową klasycznych syntezatorów Rolanda niż sam Roland? A SH-101 jest tylko początkiem - więcej syntezatorów PLUG-OUT jest już w drodze.


I JESZCZE COŚ WIĘCEJ


SYSTEM-1 wygląda świetnie i jest zaprojektowany do płynnej współpracy z innymi produktami z serii AIRA. Dodatkowo możesz podłączyć SYSTEM-1 do komputera poprzez USB i wysyłać i odbierać zarówno audio jak i MIDI, w tym MIDI clock do synchronizacji zewnętrznych urządzeń i innych jednostek AIRA.

Specyfikacja
Wymiary (cm) 47.2 x 28.3 x 7
Waga (kg) 2.4
Typ Digital
Polyphony Polyphonic
Właściwości Arpeggiator, Oscillator
Manufacturer's website
O marce
RolandAutoryzowany dealer

Roland - japoński producent znany z instrumentów elektronicznych i sprzętu muzycznego. Firma została założona 18 kwietnia 1972 roku w Osace przez Ikutaro Kakehashi. Początki firmy Roland sięgają jednak 1960 roku i dlatego firma należy do jednej z najbardziej dojrzałych firm na rynku producentów instrumentów elektronicznych. W latach 1970-1980 sprzedaż syntezatorów tej firmy była wręcz ogromna, współcześnie muzycy na nowo odkrywają firmę Roland.

Więcej produkcji Roland

Mogą cię również zainteresować następujące produkty