Roland Boutique JX-03 Syntezator

 • Roland Boutique JX-03 Syntezator
 • Roland Boutique JX-03 Syntezator
 • Roland Boutique JX-03 Syntezator
 • Roland Boutique JX-03 Syntezator
 • Roland Boutique JX-03 Syntezator
 • Roland Boutique JX-03 Syntezator
 • Roland Boutique JX-03 Syntezator
 • Roland Boutique JX-03 Syntezator
 • Roland Boutique JX-03 Syntezator

Roland Boutique JX-03 Syntezator

1 249,00 zł 1 099,00 zł
RRP: 1 499,00 zł Oszczędzasz: 250,00 zł (20.02%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Opis produktu
Moduł Roland Boutique JX-03 kontynuuje spuściznę syntezatora JX-3P. Model oryginalny został wprowadzony na rynek wtedy, gdy popularne były interfejsy przyciskowe, więc został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniać błyskawiczny dostęp do zaprogramowanych brzmień. Jednakże posiadał duże możliwości programowania, szczególnie wtedy, gdy był używany z opcjonalnym sterownikiem PG-200, dodającym 24 obrotowe potencjometry do szybkiego modyfikowania dźwięku. Limitowana wersja 4-głosowego modułu JX-03 dziedziczy wszystkie te 24 potencjometry sterownika PG-200, jak również charakterystyczne brzmienie serii JX. Dodaliśmy również kilka rzeczy, nie występujących w syntezatorze JX-3P, w tym nowe przebiegi, poszerzony zakres generatora (DCO) oraz opcje modulacji skrośnej. Moduł JX-3P można nawet włożyć do opcjonalnej klawiatury K-25m, aby uzyskać samodzielny, uniwersalny syntezator.

Brzmienie syntezatora JX-3P. Wbudowany sterownik.
Opisywany często jako zapomniana klasyka, syntezator JX-3P zapewniał dostęp do wspaniałych brzmień raczej za pomocą interfejsu z przyciskami, a nie obrotowych i suwakowych potencjometrów. Jednakże, gdy był używany z opcjonalnym sterownikiem PG-200, moc programowania ujawniała się w całej okazałości. Nowy moduł JX-03 odtwarza układ panelu sterownika PG-200 - w tym wszystkie 24 potencjometry - dając bezpośredni i szybki dostęp do wszechstronnej architektury syntezatora.Nowe opcje kształtowania dźwięku
Podobnie, jak inni członkowie serii Roland Boutique, również ten model posiada kilka niewielkich ulepszeń, których nie ma w modelach oryginalnych. Moduł JX-03 czerpie korzyści z dodatkowych przebiegów i poszerzonego zakresu obydwu generatorów, jak również z dodatkowych przebiegów dla LFO. Drugi generator posiada również dodatkowe opcje modulacji skrośnej. Te dodatki jeszcze bardziej poszerzają możliwości tworzenia dźwięku przetestowanego z bojach modułu brzmieniowego JX.


Rozwijaj pomysły za pomocą 16-krokowego sekwencera
Wbudowany, 16-krokowy sekwencer jest dźwiękowym brudnopisem, umożliwiającym wypróbowywanie nowych pomysłów bez konieczności używania wielu narzędzi - można go używać nawet bez klawiatury. A jeśli klawiatura nie jest podłączona, paskowy sterownik umożliwia odsłuch dźwięku, stając się idealnym sposobem na szybkie i wygodnie programowanie brzmień.Współpracuje z opcjonalną klawiaturą K-25m
Moduł JX-03 współpracuje szczególnie dobrze z opcjonalną klawiaturą K-25m, wyposażoną w 25 klawiszy, czułych na dynamikę gry, która przenosi tworzenie muzyki na nowy poziom. Po zadokowaniu w klawiaturze, panel przedni modułu dostosowuje się do trzech pozycji, zapewniających wygodny dostęp do potencjometrów.


Funkcja CHAIN
Oryginalny JX-3P był potężnym syntezatorem, wyposażonym w dwa cyfrowo sterowane generatory, a każdy z nich był 6-głosowy. Moduł JX-03 posiada tryb CHAIN, umożliwiający połączenie dwóch modułów JX-03 za pomocą portów MIDI i stworzenie jednego, 8-głosowego syntezatora. Dodawanie kolejnych modułów zwiększa polifonię o następne 4 głosy. Jest to szczególnie świetnie w przypadku używania większej klawiatury zewnętrznej do sterowania modułem JX-03. Moduł główny umożliwia nawet edycję dźwięku oraz sterowanie obydwoma modułami. Wspaniała rzecz do manipulowania filtrem oraz obwiednią w czasie w rzeczywistym.Zasilanie bateryjne lub poprzez USB
Czasem najlepsza muzyka powstaje z dala od studia, więc moduł może być zasilany czterema bateriami typu AA, gotowy do użycia, gdy pojawi się inspiracja. Moduł JX-03 może być alternatywnie zasilany przez port USB.


Interfejs USB AUDIO do bezpośredniego zapisu w programie typu DAW
Wbudowany port USB pełni również funkcję wysokiej jakości interfejsu audio o rozdzielczości 24 bity / 44,1 kHz, zapewniając szybki i wygodny sposób rejestrowania dźwięku bezpośrednio w programie DAW (Digital Audio Workstation). Za pomocą funkcji BACKUP istnieje również możliwość zachowywania w komputerze ulubionych brzmień oraz sekwencerowych fraz. • Bardzo kompaktowe ponowne odtworzenie kultowego syntezatora JX-3P

 •  Zachowanie oryginalnego wrażenia, brzmienia, charakteru i interfejsu użytkownika

 •  Panel przedni zawiera wszystkie 24 potencjometry oryginalnego sterownika PG-200

 •  Dodano kilka ulepszeń, których nie było w oryginalnym syntezatorze JX-3P, w tym dodatkowe przebiegi dla LFO i obydwu generatorów oraz rozszerzony zakres DCO.

 •  Funkcja CHAIN, umożliwiająca używanie dwóch modułów JX-03 jako 8-głosowego modułu brzmieniowego

 •  Bardzo przenośna wersja, umożliwiająca mobilne tworzenie muzyki

 •  Konstrukcja wysokiej jakości z metalowym panelem przednim

 •  Podwójne sterowniki paskowe do odstrajania, modulacji i wstępnego odsłuchu brzmienia

 •  Zasilanie bateryjne (4xAA) lub USB

 •  Interfejs USB AUDIO o stereofonicznym wejściu i wyjściu oraz rozdzielczości 24 bity / 44,1 kHz

 •  Wbudowany miniaturowy głośnik o mocy 0,5 W

 •  Kompatybilność z opcjonalną klawiaturą K-25m

Właściwości
Super-compact re-creation of the iconic JX-3P synthesizer
Front panel includes all 24 knobs
Extra waveforms for LFO
Extended DCO range
Pitch bend, modulation, and patch preview
Battery-operated (4 AA) or USB-powered
Onboard mini-speaker
Compatible with optional K-25m mini keyboard
Co się znajduje w paczce?
4 x Alkaline Battery (AA, LR6)
Limited 1-Year Warranty
Specyfikacja
Wymiary (cm) 30 x 12.8 x 4.6
Waga (kg) 0.95
Typ Digital
Polyphony Polyphonic
Właściwości Sequencer, Oscillator
Manufacturer's website
O marce
RolandAutoryzowany dealer

Roland - japoński producent znany z instrumentów elektronicznych i sprzętu muzycznego. Firma została założona 18 kwietnia 1972 roku w Osace przez Ikutaro Kakehashi. Początki firmy Roland sięgają jednak 1960 roku i dlatego firma należy do jednej z najbardziej dojrzałych firm na rynku producentów instrumentów elektronicznych. W latach 1970-1980 sprzedaż syntezatorów tej firmy była wręcz ogromna, współcześnie muzycy na nowo odkrywają firmę Roland.

Więcej produkcji Roland

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!