Roland Boutique JU-06 Syntezator

 • Roland Boutique JU-06 Syntezator
 • Roland Boutique JU-06 Syntezator
 • Roland Boutique JU-06 Syntezator
 • Roland Boutique JU-06 Syntezator
 • Roland Boutique JU-06 Syntezator
 • Roland Boutique JU-06 Syntezator
 • Roland Boutique JU-06 Syntezator
 • Roland Boutique JU-06 Syntezator
 • Roland Boutique JU-06 Syntezator

Roland Boutique JU-06 Syntezator

1 319,00 zł
RRP: 1 499,00 zł Oszczędzasz: 180,00 zł (13.65%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 15:45 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu
Limitowana wersja modułu Roland Boutique JU-06 to autentyczne odtworzenie kultowego syntezatora Juno-106. Opisywany czasem jest jako jeden z ostatnich wielkich syntezatorów ery analogowej, Juno-106 stał się ulubieńcem, dzięki swoim ciepłym brzmieniom oraz możliwościom natychmiastowego kształtowania dźwięku. Nowy, 4-głosowy moduł JU-06 kontynuuje to dążenie za pomocą 23 parametrów, sterowanych z poziomu panelu przedniego oraz tego klasycznego brzmienia Juno - wraz z ulubionym efektem CHORUS tego instrumentu. Jest również kilka nowości, w tym szybszy generator przebiegów wolnozmiennych (LFO) oraz bezstopniowy filtr górnoprzepustowy (HPF). Moduł JP-06 można nawet włożyć do opcjonalnej klawiatury K-25m, aby uzyskać samodzielny, uniwersalny syntezator.

Wspaniałe brzmienie. Mały pakiet.
Juno-106 jest opisywany czasami jako jeden z ostatnich największych syntezatorów ery analogowej, a stał się ulubieńcem dzięki swoim ciepłym brzmieniom oraz możliwościom natychmiastowego kształtowania dźwięku. Nowy moduł JU-06 posiada wszystkie cechy charakterystyczne pierwowzoru dzięki wiernemu odtworzeniu całego zestawu brzmień, w tym klasycznych brzmień instrumentów smyczkowych oraz ulubionego efektu CHORUS.

Poręczne sterowanie do błyskawicznego programowania
Oryginalny syntezator Juno-106 wspaniale nadawał się do nauki o syntezie dźwięku, gdyż każda faza kreowania brzmienia była przejrzyście umieszczona na panelu przednim, z dużą ilością potencjometrów do błyskawicznego kształtowania dźwięku i eksperymentowania. I to wszystko jest w module JU-06, posiadającym 26 potencjometrów, jak w oryginale - które zapraszają do majstrowania i kreowania własnych wersji brzmienia tego legendarnego modułu brzmieniowego.


Nowe opcje kształtowania dźwięku
Podobnie, jak inni członkowie serii Roland Boutique, również ten model posiada kilka niewielkich ulepszeń, których nie ma w modelach oryginalnych. Moduł JU-06 ma szybszy LFO i bezstopniowy filtr górnoprzepustowy (HPF), co zapewnia płynniejszy dźwięk.

Rozwijaj pomysły za pomocą 16-krokowego sekwencera
Wbudowany, 16-krokowy sekwencer jest dźwiękowym brudnopisem, umożliwiającym wypróbowywanie nowych pomysłów bez konieczności używania wielu narzędzi - można go używać nawet bez klawiatury. A jeśli klawiatura nie jest podłączona, paskowy sterownik umożliwia odsłuch dźwięku, stając się idealnym sposobem na szybkie i wygodnie programowanie brzmień.


Opcjonalna klawiatura K-25m
Moduł JU-06 współpracuje szczególnie dobrze z opcjonalną klawiaturą K-25m, wyposażoną w 25 klawiszy, czułych na dynamikę gry, która przenosi tworzenie muzyki na nowy poziom. Po zadokowaniu w klawiaturze, panel przedni modułu dostosowuje się do trzech pozycji, zapewniających wygodny dostęp do potencjometrów.

Funkcja CHAIN
Oryginalny Juno-106 słynął ze swoich wielkich, dźwięcznych brzmień, kreowanych za pomocą jego sześciu generatorów/głosów. Moduł JP-06 posiada tryb CHAIN, umożliwiający połączenie dwóch modułów JU-06 za pomocą portów MIDI i stworzenie jednego, 8-głosowego syntezatora. Dodawanie kolejnych modułów zwiększa polifonię o następne 4 głosy. Jest to szczególnie świetnie w przypadku używania większej klawiatury zewnętrznej do sterowania modułem JU-06. Moduł główny umożliwia nawet edycję dźwięku oraz sterowanie obydwoma modułami. Wspaniała rzecz do manipulowania filtrem oraz obwiednią w czasie w rzeczywistym.

Zasilanie bateryjne lub poprzez USB
Czasem najlepsza muzyka powstaje z dala od studia, więc seria Roland Boutique może być zasilana czterema bateriami typu AA, gotowa do użycia, gdy pojawi się inspiracja. Moduł JU-06 może być alternatywnie zasilany przez port USB.

Interfejs USB AUDIO do bezpośredniego zapisu w programie typu DAW
Wbudowany port USB pełni również funkcję wysokiej jakości interfejsu audio o rozdzielczości 24 bity / 44,1 kHz, zapewniając szybki i wygodny sposób rejestrowania dźwięku bezpośrednio w programie DAW (Digital Audio Workstation). Za pomocą funkcji BACKUP istnieje również możliwość zachowywania w komputerze ulubionych brzmień oraz sekwencerowych fraz. • Bardzo kompaktowe ponowne odtworzenie kultowego syntezatora Juno-106

 •  Zachowanie oryginalnego wrażenia, brzmienia, charakteru i interfejsu użytkownika

 • 23 oryginalne parametry toru syntezy, sterowane z panelu przedniego

 •  Kilka dodatków, nie występujących w oryginalnym syntezatorze Juno-106, w tym szybszy LFO i bezstopniowy filtr górnoprzepustowy

 •  Funkcja CHAIN, umożliwiająca używanie dwóch modułów JU-06 jako 8-głosowego modułu brzmieniowego

 •  Bardzo przenośna wersja, umożliwiająca mobilne tworzenie muzyki

 •  Konstrukcja wysokiej jakości z metalowym panelem przednim

 •  Podwójne sterowniki paskowe do odstrajania, modulacji i wstępnego odsłuchu brzmienia

 •  Zasilanie bateryjne (4xAA) lub USB

 •  Interfejs USB AUDIO o stereofonicznym wejściu i wyjściu oraz rozdzielczości 24 bity / 44,1 kHz

 •  Wbudowany miniaturowy głośnik o mocy 0,5 W

 •  Kompatybilność z opcjonalną klawiaturą K-25m

Właściwości
Compact, portable synth module based on the iconic Juno-106 synthesizer
23 sliders
2 chorus modes to fatten your sound, just like the original Juno-106
Ribbon controllers for pitch bend and modulation
Powered via 4 AA batteries or USB
Built-in mini speaker
Create huge eight-voice sounds by chaining two modules together
16-pattern step sequencer
Combine with Roland's K-25m keyboard dock for a complete mini synth
Co się znajduje w paczce?
4 x AA batteries
User manual
Specyfikacja
Wymiary (cm) 30 x 12.8 x 4.5
Waga (kg) 0.94
Typ Digital
Polyphony Polyphonic
Właściwości Sequencer, Oscillator
Manufacturer's website
O marce
RolandAutoryzowany dealer

Roland - japoński producent znany z instrumentów elektronicznych i sprzętu muzycznego. Firma została założona 18 kwietnia 1972 roku w Osace przez Ikutaro Kakehashi. Początki firmy Roland sięgają jednak 1960 roku i dlatego firma należy do jednej z najbardziej dojrzałych firm na rynku producentów instrumentów elektronicznych. W latach 1970-1980 sprzedaż syntezatorów tej firmy była wręcz ogromna, współcześnie muzycy na nowo odkrywają firmę Roland.

Więcej produkcji Roland

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!