Novation Launchpad Mini MK2 Kontroler MIDI

  • Novation Launchpad Mini MK2 Kontroler MIDI
  • Novation Launchpad Mini MK2 Kontroler MIDI
  • Novation Launchpad Mini MK2 Kontroler MIDI

Novation Launchpad Mini MK2 Kontroler MIDI

419,00 zł

3+ szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Opis produktu
Novation Launchpad Mini MK2 to kompaktowa wersja słynnego kontrolera Novation Launchpad. Zaprojektowany również do współpracy z iPad. Launchpad Mini oferuje siatkę 64 trójkolorowych przycisków, które pozwalają grać w pętle, sample, efekty, produkować oraz tworzyć muzykę bezpośrednio z iPada a także na platformach Windows lub Mac. Zaprojektowany, aby można tworzyć muzykę prosto po wyjęciu z pudełka. Launchpad Mini jest całkowicie zasilany z magistrali z iPada, PC lub Mac. Znajduje się w nim pakiet oprogramowania, w tym Ableton Live Lite, dla komputera Mac lub PC - plus App Launchpad dla iPad. Launchpad dla iPada zawiera wstępnie załadowane profesjonalną bibliotekę dźwięków, które można wykorzystać tworzenie niepowtarzalnych tam występy i zamienia Launchpad Mini w zintegrowany instrumentu wydajności. Oprócz dźwięków wbudowanych, można importować dodatkowe pakiety dźwiękowe lub nawet własne dźwiękigdy są potrzebne.

Wytrzymały i praktyczny - iPad-powered
Launchpad Mini jest kompaktowy i w solidnej obudowie. Jest to łatwy do transportowania i natychmiast gotowy do użycia. Jest lekki - mniejszy i lżejszy niż iPad. Launchpad Mini jest całkowicie zasilana przez, nie ma potrzeby dla gniazdka, czy na iPada lub komputera.

Część rodziny Novation
Launchpad Mini jest częścią, rosnącego zakresu produktów Novation. Korzystanie z wielu produktów rodziny to wydajność i niesamowite możliwości: para Launchpadów mini i S tworzą doskonałe rozszerzenie, Launchkey lub Launchkey Mini to wieksze możliwości dla linii basu, wysokiej jakości pokrętła z Launch Control. I wszystko razem z aplikacjami Launchpad i Launchkey dla iPada.

Kontrola Ableton Live i FL Studio
Launchpad Mini podobnie jak S doskonale integruje się z Ableton Live. Granie klipów i wyzwalania scen, granie efektów - i Ableton Live Lite jest dołączony Launchpad Mini. Integracja z FL Studio 11 oraz naklejki są do oznaczania klawiszy.
Co się znajduje w paczce?
Ableton Live Lite
Novation Bass Station Virtual Instrument
1GB of Loopmaster Samples
USB Cable
Specyfikacja
Power USB
Wymiary (cm) 18.5 x 18.5 x 1.6
Manufacturer's website
O marce
NovationAutoryzowany dealer

Z produktami Novation tworzenie i wykonywanie muzyki staje się ekscytującą zabawą. Firma, która zaczynała od syntezatorów teraz produkuje nowatorski sprzęt audio dla profesjonalistów i amatorów. Produkty Novation są projektowane przez muzyków i producentów, którzy sami używają ich na codzień i ciągle szukają możliwości udoskonalenia. Firma Novation cieszy się popularnością dlatego, że dostarcza produkty stworzone przez muzyków dla muzyków.

Więcej produkcji Novation

Mogą cię również zainteresować następujące produkty