Novation Launch Control XL Kontroler MIDI

  • Novation Launch Control XL Kontroler MIDI
  • Novation Launch Control XL Kontroler MIDI

Novation Launch Control XL Kontroler MIDI

649,00 zł
RRP: 960,00 zł Oszczędzasz: 311,00 zł (47.92%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu
Novation Launch Control XL to nowe urządzenie od firmy Novation, które w połączeniu z Launchpadem tworzy potężne narzędzie do grania i miksowania live. Launch Control XL kontroluje podstawowe funkcje w mikserze, efekty oraz instrumenty w programie Ableton Live. Zawiera 24 podświetlane potencjometry, osiem faderów (60mm) i 16 wielokolorowych padów do kontroli DAW. Launch Control XL pozwala użytkownikowi na kontrole miksera, parametrów efektów (przełączanie między efektami w łańcuchu) oraz parametrów instrumentów wirtualnych. Istnieje możliwość spięcia kilku jednostek.


  • Novation Control dla Ableton Live. Launch Control XL łączy się z Ableton Live zapewniając natychmiastową praktyczną kontrolę miksera, efektów i instrumentów.

  • 24 wysokiej jakości pokrętła z wielokolorowym podświetleniem LED.

  • Duże fadery, kompaktowy rozmiar. Użytkownicy Abletona potrzebują faderów, którym będą mogli zaufać. Launch Control XL zawiera osiem 60mm tłumików, które służą do precyzyjnej kontroli głośności

  • Uwolnij swoją kreatywność. Skup się na muzyce, nie na ekranie. Z 16 dodatkowymi wielokolorowymi padami Launch Control XL zapewnia natychmiastową kontrolę nad całym mikserem Live i parametrami urządzeń zaraz po wyjęciu z pudełka. Wszystkie elementy sterujące mogą być również przypisane dowolnym parametrom.

  • Łączy się prawie ze wszystkim. Nie wymaga konguracji: wystarczy podłączyć i można używać go na oprogramowaniach Mac, Windows oraz iOS. Launch Control XL jest także kompatybilny z iPadem (camera kit connection)

  • Szybki start. Launch Control XL dostarczany jest z Abletonem Live Lite, oprogramowaniem do produkcji muzyki preferowanym przez wielu czołowych artystów, a także z imponującą kolekcją gotowych sampli Loopmasters.

  • Funkcja „Plug and Play” integracja z FL Studio i innymi programami.

Co się znajduje w paczce?
1.5 m Orange USB Cable
Ableton Live Lite
MIDI Controller Editor Software
1 GB of Loopmasters Sample Content
Specyfikacja
Wymiary (cm) 23.9 x 23.9 x 3.9
Minimalne wymagania (PC) Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
Minimalne wymagania (Mac) Mac OS X 10.8 (Mountain Lion), OS X 10.9 (Mavericks)
O marce
NovationAutoryzowany dealer

Z produktami Novation tworzenie i wykonywanie muzyki staje się ekscytującą zabawą. Firma, która zaczynała od syntezatorów teraz produkuje nowatorski sprzęt audio dla profesjonalistów i amatorów. Produkty Novation są projektowane przez muzyków i producentów, którzy sami używają ich na codzień i ciągle szukają możliwości udoskonalenia. Firma Novation cieszy się popularnością dlatego, że dostarcza produkty stworzone przez muzyków dla muzyków.

Więcej produkcji Novation

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!