Novation Launch Control Kontroler MIDI

  • Novation Launch Control Kontroler MIDI
  • Novation Launch Control Kontroler MIDI
  • Novation Launch Control Kontroler MIDI
  • Novation Launch Control Kontroler MIDI
  • Novation Launch Control Kontroler MIDI

Novation Launch Control Kontroler MIDI

259,00 zł
RRP: 480,00 zł Oszczędzasz: 221,00 zł (85.33%)

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu
Novation Launch Control to solidny,przenośny kontroler z 16 przypisywanymi pokrętłami i ośmioma przyciskami, które idealnie nadają się do szybkiej kontroli modulacji , instrumentów i efektów. Idealnie zaprojektowany , aby wraz z Novation Launchpad, Launch Control działać na głównych programach muzycznych - i iPad.

Trójkolorowe pady umożliwiają startowanie klipów , scen oraz sampli, natomiast pokrętła można dostosować dla filtrów, poziomów, panoramy, efektów i wysyłek.

Steruj aplikacją Launchpad App.
Launch Control łączy bezpośrednio do iPada za pomocą Camera Connection Kit Apple (brak w zestawie) i jest zasilany przez iPada.

Kontrolowanie większości aplikacji muzycznych na Mac i Pc, takich jak Cubase, Reason, Logic i FL Studio, bez konieczności instalowania sterowników. Zestaw zawiera Ableton Live Lite i obszerny zestaw próbek Loopmasters.

Do 448 kontroli!
Launch Control to nie tylko 16 pokręteł i osiem padów. Osiem ustawień fabrycznych i ośm szablonów użytkownika, pozwala na natychmiastow kontrolę wielu instrumentów i efektów bez zmian ustawień, niezależnie od oprogramowania.
Specyfikacja
Waga (kg) 0.47
Wymiary (cm) 24 x 11.8 x 2.3
Minimalne wymagania (PC) Windows 8 and Windows 7 (64 & 32 bit)
Minimalne wymagania (Mac) OS X 10.8 Mountain Lion and 10.7 Lion (IPad - iPad2 or later is recommended. iOS 5 or above is required)
Manufacturer's website
O marce
NovationAutoryzowany dealer

Z produktami Novation tworzenie i wykonywanie muzyki staje się ekscytującą zabawą. Firma, która zaczynała od syntezatorów teraz produkuje nowatorski sprzęt audio dla profesjonalistów i amatorów. Produkty Novation są projektowane przez muzyków i producentów, którzy sami używają ich na codzień i ciągle szukają możliwości udoskonalenia. Firma Novation cieszy się popularnością dlatego, że dostarcza produkty stworzone przez muzyków dla muzyków.

Więcej produkcji Novation

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!