Novation Impulse 49 Kontroler / Klawiatura MIDI

  • Novation Impulse 49 Kontroler / Klawiatura MIDI
  • Novation Impulse 49 Kontroler / Klawiatura MIDI
  • Novation Impulse 49 Kontroler / Klawiatura MIDI

Novation Impulse 49 Kontroler / Klawiatura MIDI

1 149,00 zł
RRP: 1 200,00 zł Oszczędzasz: 51,00 zł (4.44%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu
Novation Impulse 49 - profesjonalna kalwaitura midi z oprogramowaniem Automapa 4. Impulse jest seria profesjonalnych klawiatur kontrolerów USB / MIDI. Każdy z nich posiada pólważoną precyzyjnie działającą oraz powierzchnie kontrolą sterowaną po przez zupełnie nową wersję oprogramowania Novation Automapa 4 (co sprawia, że praca manualna na DAW i wtyczkach staje się szybka i prosta). Novation Impulse to również 8 podświetlany padów z funkcją warp i arpeggio, do wbijania bitu lub uruchamiania klipów Apletona

Klawiatura Precision użyta w Novation Impulse to pół ważona klawiatura z aftertouch stworzona dla precyzjnych "graczy" i została zaprojektowana aby poczuć grę na prawdziwym instrumencie, a nie urządzeniu peryferyjnym. Oprócz dobrego feelingu, klawiatura jest niezwykle dokładna - oznacza, że ​​może dokładnie swoją muzyczną ekspresję w niezwykle skutecznie.


  • Klawiatura Precision: Bardzo duża szybkość pół ważona klawiatura z aftertouch

  • Automapa 4 oprogramowanie sterujące: Więcej czasu na tworzenie muzyki, mniej czasu na czytanie instrukcji dla użytkowników

  • Pełna integracja z DAW i plug-in: 8 potencjometrów obrotowych, 9 suwaków i przycisków i niestandardowy ekran LCD (1suwak i przycisk na Impulse25)

  • 25 funkcji padów w tym Warp, arpeggia

  • Współpracuje ze wszystkimi głównymi DAW oraz plug-in instrumentów i efektów: Logic, Pro-Tools, Cubase, Ableton.

Specyfikacja
Power USB
Wymiary (cm) 84.6 x 33.3 x 9.9
Waga (kg) 5
Klawisze 49
Właściwości MIDI I/O, Aftertouch
Manufacturer's website
O marce
NovationAutoryzowany dealer

Z produktami Novation tworzenie i wykonywanie muzyki staje się ekscytującą zabawą. Firma, która zaczynała od syntezatorów teraz produkuje nowatorski sprzęt audio dla profesjonalistów i amatorów. Produkty Novation są projektowane przez muzyków i producentów, którzy sami używają ich na codzień i ciągle szukają możliwości udoskonalenia. Firma Novation cieszy się popularnością dlatego, że dostarcza produkty stworzone przez muzyków dla muzyków.

Więcej produkcji Novation

Mogą cię również zainteresować następujące produkty