Novation Impulse 49 Kontroler / Klawiatura MIDI

  • Novation Impulse 49 Kontroler / Klawiatura MIDI
  • Novation Impulse 49 Kontroler / Klawiatura MIDI
  • Novation Impulse 49 Kontroler / Klawiatura MIDI

Novation Impulse 49 Kontroler / Klawiatura MIDI

1 149,00 zł
RRP: 1 200,00 zł Oszczędzasz: 51,00 zł (4.44%)

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu
Novation Impulse 49 - profesjonalna kalwaitura midi z oprogramowaniem Automapa 4. Impulse jest seria profesjonalnych klawiatur kontrolerów USB / MIDI. Każdy z nich posiada pólważoną precyzyjnie działającą oraz powierzchnie kontrolą sterowaną po przez zupełnie nową wersję oprogramowania Novation Automapa 4 (co sprawia, że praca manualna na DAW i wtyczkach staje się szybka i prosta). Novation Impulse to również 8 podświetlany padów z funkcją warp i arpeggio, do wbijania bitu lub uruchamiania klipów Apletona

Klawiatura Precision użyta w Novation Impulse to pół ważona klawiatura z aftertouch stworzona dla precyzjnych "graczy" i została zaprojektowana aby poczuć grę na prawdziwym instrumencie, a nie urządzeniu peryferyjnym. Oprócz dobrego feelingu, klawiatura jest niezwykle dokładna - oznacza, że ​​może dokładnie swoją muzyczną ekspresję w niezwykle skutecznie.


  • Klawiatura Precision: Bardzo duża szybkość pół ważona klawiatura z aftertouch

  • Automapa 4 oprogramowanie sterujące: Więcej czasu na tworzenie muzyki, mniej czasu na czytanie instrukcji dla użytkowników

  • Pełna integracja z DAW i plug-in: 8 potencjometrów obrotowych, 9 suwaków i przycisków i niestandardowy ekran LCD (1suwak i przycisk na Impulse25)

  • 25 funkcji padów w tym Warp, arpeggia

  • Współpracuje ze wszystkimi głównymi DAW oraz plug-in instrumentów i efektów: Logic, Pro-Tools, Cubase, Ableton.

Specyfikacja
Power USB
Wymiary (cm) 84.6 x 33.3 x 9.9
Waga (kg) 5
Klawisze 49
Właściwości MIDI I/O, Aftertouch
Manufacturer's website
O marce
NovationAutoryzowany dealer

Z produktami Novation tworzenie i wykonywanie muzyki staje się ekscytującą zabawą. Firma, która zaczynała od syntezatorów teraz produkuje nowatorski sprzęt audio dla profesjonalistów i amatorów. Produkty Novation są projektowane przez muzyków i producentów, którzy sami używają ich na codzień i ciągle szukają możliwości udoskonalenia. Firma Novation cieszy się popularnością dlatego, że dostarcza produkty stworzone przez muzyków dla muzyków.

Więcej produkcji Novation

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!