Native Instruments Traktor Scratch A10 Profesjonalny Digital Vinyl System

  • Native Instruments Traktor Scratch A10 Profesjonalny Digital Vinyl System
  • Native Instruments Traktor Scratch A10 Profesjonalny Digital Vinyl System
  • Native Instruments Traktor Scratch A10 Profesjonalny Digital Vinyl System

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu

Profesjonalny Digital Vinyl System, w skład którego wchodzą – interfejs Native Instruments Traktor Scratch A10, oprogramowanie TRAKTOR PRO 2, kompletne okablowanie oraz płyty z kodem czasowym.CYFROWE SERCE VINYLOWA DUSZA
TRAKTOR SCRATCH A10 pozwala na granie cyfrowych plików na czterech niezależnych deckach za pomocą super dokładnych płyt winylowych i płyt CD. Następna generacja nagrodzonego zestawu DVS jest teraz prostsza w użyciu niż kiedykolwiek. Rozstaw sprzęt i rozpocznij grę w kilka sekund dzięki dołączonemu do zestawu interfejsowi TRAKTOR A10. Kolorowe wykresy fali TruWave i nowy uproszczony interfejs dają nowe perspektywy i pozwalają na intuicyjne wykorzystywanie narzędzi takich jak Sample Decks, Loop Recorder oraz studyjnej jakości efektów.

KLAROWNY I PROSTY
TRAKTOR SCRATCH A10 zawiera intuicyjny interfejs programowy, w którym zastosowano technologię TruWave wykorzystującą kolorowe wykresy fali dla lepszego wizualnego przedstawienia utworu. Dzięki systemowi automatycznego wykrywania tempa nie musisz się bać o złą synchronizację granych przez ciebie tracków, system może sam dopasować tempo nowego utworu.

CZYSTA ENERGIA
Moc całego systemu kryje się w wyjątkowym interfejsie audio. TRAKTOR AUDIO 10 wyposażony jest w 10 wejść i 10 wyjść, high-endowe przetworniki AD/DA Cirrus-Logic® oraz sterowniki o niskiej latencji. Solidna obudowa, łatwe do odczytania w klubie wskaźniki LED i kompaktowe rozmiary czynią ten interfejs najczęściej wybieranym przez najlepszych Dj’ów na świecie. Podłącz system do czterech gramofonów poprzez cztery stereofoniczne przedwzmacniacze i poczuj pod palcami superprecyzyjny 2kHz sygnał kontrolny na 120 gramowym winylu – poczujesz jakby twój cyfrowy track został wycięty na 12 calowym winylu.

KREATYWNE NARZĘDZIA
TRAKTOR SCRATCH A10 oferuje niesamowity zakres możliwości do kreatywnej definicji twojego indywidualnego dźwięku. Intuicyjne moduły Loop i Cue zostały wzbogacone przez dodanie Sample Decks, czyniąc remixowanie i reedycję przyjemnością. Uchwyć i zapisz swojego loopa, użyj biblioteki lub odpal próbki one-shot, które są zawarte w zestawie. Nagrywaj dźwięki przez Loop Recorder z każdego kanału i dodawaj do niego dynamiczne warstwy, aby wzmocnić swój mix. Użyj rozszerzonej sekcji efektów jako zewnętrznych jednostek efektowych, zsynchronizuj je ze sprzętem takim jak MASCHINE i twórz potężne zestawy do studia i na scenę.
Właściwości

  • 10-in / 10-out timecode-based digital DJ system

  • Traktor Pro 2.5 software lets you access up to four playback decks

  • 10-in / 10-out Traktor Audio USB interface gives you all I/O that you might need

  • 24-bit/96kHz resolution recording and playback

  • A wide selection of onboard effects

  • Includes a set of Traktor Scratch MK2 timecode discs, including control CDs and 120g timecode vinyls 

Co się znajduje w paczce?
kartę dźwiękową
kartę z numerem seryjnym dla programu
dwie płyty winylowe z kodem czasowym
dwie płyty CD z kodem czasowym
dwa przewody rca-rca - chinch
instrukcję obsługi
Manufacturer's website
O marce
Native InstrumentsAutoryzowany dealer

Native Instruments jest liderem w dziedzinie produkcji komputerowego oprogramowania i sprzętu dla systemów dźwiękowych. Misja firmy to zaproponować i opracować rozwiązania dźwiękowe dla wszystkich, niezależnie od preferowanego stylu muzycznego. Dzięki temu zarówno przed profesjonalistami, jak i amatorami otwierają się szersze horyzonty możliwości twórczych.

Więcej produkcji Native Instruments

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!