Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2 Kontroler DJ

 • Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2 Kontroler DJ
 • Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2 Kontroler DJ
 • Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2 Kontroler DJ
 • Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2 Kontroler DJ
 • Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2 Kontroler DJ

Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2 Kontroler DJ

829,00 zł
RRP: 860,00 zł Oszczędzasz: 31,00 zł (3.74%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Opis produktu

Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2, to kompaktowy kontroler zaprojektowany z myślą o bezproblemowej integracji z oprogramowaniem TRAKTOR.NOWA GENERACJA
TRAKTOR KONTROL X1 jest już standardem wśród kontrolerów DJ-skich. Dostarcza moc i zapewnia mobilność, kontrolując decki Traktora i jego efekty. Niezależnie czy grasz z timecodów, czy w pełni cyfrowo, nowy X1 oferuje teraz natychmiastową kontrolę wszystkich istotnych funkcji na 2 deckach, ma znajomy wygląd i jest w pełni zintegrowany z TRAKTOREM.

Nowy dotykowy pasek przeniesie Cię bliżej muzyki bez konieczności podłączania gramofonu lub CD-ków. Pasek doskonale sprawdza się podczas szybkich, precyzyjnych dropów, przemieszczania się po tracku, tworzenia pętli i kontroli efektów.

POWER PLAYER
TRAKTOR KONTROL X1 posiada osiem pokręteł oraz przyciski sterujące trzema efektami dla 2 z 4 sekcji efektów. Ultra intuicyjne rozmieszczenie przycisków i potencjometrów na kontrolerze sprawia, że przyciski przeglądania tracków, cue, synchronizacja, kontrola loopów są dokładnie tam, gdzie je potrzebujesz zapewniając przyjemną grę i łatwą nawigację. Dostęp do trybu Flux pozwala na żonglowanie cue pointami i pętlami efektów nie gubiąc przy tym beatu. Miksowanie beatów nigdy nie było tak proste!

SMART PERFORMER
TRAKTOR KONTROL X1 dba o wszystkie szczegóły za kulisami komputera. Zaawansowane przeglądnie plików i loop enkodery reagują na dotyk i reakcję TRAKTORA zapewniając dostęp do różnych widoków lub funkcji - wystarczy dotknąć encoder Browse, aby zobaczyć pełnowymiarową listę plików. Dotknięcie encodera pętli przytrzymując przycisk SHIFT + PLAY pozwala zobaczyć tonację utworu. Dotknięcie encodera pętli przytrzymując jednocześnie SYNC pozwala sprawdzić tempo utworu.

Pasek dotykowy także interpretuje funkcje oparte na statusie decka - po zatrzymaniu utworu, jest przypisany do śledzenia lub Needles droppingu, a podczas odtwarzania, aktywny jest pitchbend. Dla firmowania własnego brzmienia, możesz przypisać pasek dotykowy do kontrolowania jakiegokolwiek parametru efektu, w sekundę.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ
TRAKTOR KONTROL X1 jest wyposażony w gładkie, bardzo precyzyjne przyciski i pokrętła, które zostały zmapowane do podstawowych ustawień. TRAKTOR KONTROL STAND, dedykowany do X1-ki oferuje solidną ochronę i podnosi kontroler do standardowej wysokości miksera.
Właściwości

 • Easy-to-use Native Instruments Traktor controller

 • Full control over 2-track decks and 2 Traktor FX units

 • Touch strip provides ultra-precise track control and navigation

 • Top quality buttons, knobs and touch-sensitive encoders 

 • Sturdy aluminium construction

 • Plug-and-play driverless operation

 • 45 e-voucher to shop at Native Instruments' online store when you register the product

Specyfikacja
Waga (kg) 0.69
Wymiary (cm) 29.4 x 12 x 5.2
Minimalne wymagania (PC) Windows 7 or 8 (latest Service Pack, 32/64 Bit), 2.0 GHz Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 X2, 2 GB RAM (4 GB recommended)
Minimalne wymagania (Mac) Mac OS X 10.7 or 10.8 (latest update), Intel Core 2 Duo, 2 GB RAM (4 GB recommended)
Manufacturer's website

Towary odpowiednie + zniżki

+
989,00 zł Cena oddzielnie: 998,00 zł Oszczędzasz:9,00 zł (0.90%)
+
971,00 zł Cena oddzielnie: 978,00 zł Oszczędzasz:7,00 zł (0.72%)
O marce
Native InstrumentsAutoryzowany dealer

Native Instruments jest liderem w dziedzinie produkcji komputerowego oprogramowania i sprzętu dla systemów dźwiękowych. Misja firmy to zaproponować i opracować rozwiązania dźwiękowe dla wszystkich, niezależnie od preferowanego stylu muzycznego. Dzięki temu zarówno przed profesjonalistami, jak i amatorami otwierają się szersze horyzonty możliwości twórczych.

Więcej produkcji Native Instruments