Native Instruments Traktor Kontrol S8 Kontroler DJ

 • Native Instruments Traktor Kontrol S8 Kontroler DJ
 • Native Instruments Traktor Kontrol S8 Kontroler DJ
 • Native Instruments Traktor Kontrol S8 Kontroler DJ
 • Native Instruments Traktor Kontrol S8 Kontroler DJ
 • Native Instruments Traktor Kontrol S8 Kontroler DJ

Native Instruments Traktor Kontrol S8 Kontroler DJ

4 899,00 zł
RRP: 5 185,00 zł Oszczędzasz: 286,00 zł (5.84%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu

Native Instruments Traktor Kontrol S8, to 4-kanałowy samodzielny mikser, profesjonalny interfejs audio i rozbudowany kontroler oferujący nieskończone możliwości w programie TRAKTOR SCRATCH PRO. Dotykowe potencjometry i wysokiej rozdzielczości wyświetlacz pozwalają skoncentrować się tylko na muzyce i kontakcie z tłumem. Native Instruments Traktor Kontrol S8 redefiniuje słowo DJ-ing – nie zmienia gry, ale zmienia jej zasady.POCZUJ REAKCJĘ PUBLICZNOŚCI
Fizyczny kontakt z muzyką zapewniają dotykowe potencjometry, fejdery i wstęgi oraz kolorowe wyświetlacze, dzięki którym skoncentrujesz się na grze, a nie na laptopie. Panele SMART VIEW i POP-UP oferują dynamiczny podgląd sytuacji na S8-ce. W każdym momencie możesz przeglądać biblioteki, monitorować efekty, improwizować na Remix Deckach i wiele więcej. Dzięki S8-ce utwory z Twojej kolekcji będą zawsze gotowe do miksu i do zaawansowanej edycji w locie. Gridy , Cue pointy, Hot Cue, Loopy i kolorowe pady oferują łatwe rozpoznanie podczas gry.

IMPROWIZUJ NA ŻYWO
Remix Decki pozwalają na rejestrację loopów z bieżącego tracka w idealnej synchronizacji z pełną edycją, jak również i importowanie własnych brzmień, które następnie mogą być kontrolowane przez 16 kolorowych padów. Przycisk Freeze generuje pętlę wybranego fragmentu tracka, którą następnie możemy przyporządkować do odpowiednich padów i miksować wykorzystując deck fejdery.

WYŚWIETLACZE WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI
Dwa kolorowe wyświetlacze wysokiej rozdzielczości oferujące ultra krystaliczny wygląd ścieżki lub Remix Decków przenoszą oprogramowanie TRAKTOR bezpośrednio do S8-ki. Przeglądanie tracków, informacje o efektach i ustawieniach filtrów są dostępne teraz w zasięgu wzroku, bez konieczności spoglądania na laptopa.

ZBUDOWANY DO WYSTĘPÓW NA ŻYWO
Podłącz wszystko co potrzebujesz, żeby zbudować swój kompletny live setup – TRAKTOR KONTROL S8 oferuje najbardziej rozbudowane możliwości podłączeń jakich nie oferuje żaden inny kontroler DJ-ski. 4 kanałowy pokładowy mikser jest wyposażony w odporne na zużycie fejdery oferujące niespotykaną trwałość. Dodatkowo, przyciski TRAKTOR MODE na każdym kanale miksera przełączają pomiędzy trybem TRAKTOR lub STAND ALONE - idealne rozwiązanie do przekazywania imprezy następnym DJ-om.

TRAKTOR KONTROL S8, to perfekcyjne połączenie HARDWARE-u i SOFTWARE-u. Plug And Play TRAKTOR SCRATCH PRO 2 oznacza, że kontroler nie wymaga dodatkowego mapowania softu i jest gotowy do gry już po podłączeniu. Dostęp do sekcji transportu, cue pointów, loopów i Remix Decków jest dostępny bezpośrednio z kontrolera, a 2 szerokie wstęgi umożliwiają przemieszczenie się po tracku, pitch Bendig i emulację skreczu.

INTERFEJS AUDIO
S8 oferuje najbardziej wszechstronną łączność z dostępnych kontrolerów TRAKTORA. Cztery wejścia analogowe z preampami Phono i Mic umożliwiają podłączenie gramofonów, CD-ków lub zewnętrznego sprzętu. Oba wyjścia master XLR i RCA oraz wyjście BOOTH umożliwiają podłączenie każdego zewnętrznego zestawu nagłośnieniowego. Dzięki próbkowaniu 24 bity / 48 kHz TRAKTOR KONTROL S8 dostarcza najlepszą jakość brzmienia i odpowiedni poziom sygnału. MIDI In i Out umożliwia synchronizację TRAKTORA z syntezatorami, drum maszynami, MASCHINE lub zewnętrznymi efektami.

ZAPROJEKTOWANY DLA OPROGRAMOWANIA TRAKTOR PRO
TRAKTOR KONTROL S8 został stworzony, aby zapewnić maksymalną kontrolę TRAKTOR SCRATCH PRO 2 – oprogramowania wybranego przez niezliczoną ilość profesjonalistów na całym świecie.
Właściwości • Powerful control surface for Traktor Pro 2 (included)

 • Full-colour displays and integrated controls provide full access to Remix Decks

 • 4-deck mixer, 3-band EQs per each channel, filter controls and more

 • 16 RGB-coloured pads for sample triggering, setting loop points, cueing and more

 • Touch strips let you easily navigate the tracks and adjust parameters quickly and intuitively

 • Over 30 included studio-quality effects

 • Integrated 24-bit / 48kHz audio interface

 • 2 mic inputs, and XLR outputs

Specyfikacja
Waga (kg) 5
Wymiary (cm) 58.5 x 38.7 x 6.6
Minimalne wymagania (PC) Windows 7 or 8 (latest Service Pack, 32/64 Bit), 2.0 GHz Intel Core i5 or AMD A-Series, 4 GB RAM
Minimalne wymagania (Mac) Mac OS X 10.8 or 10.9 (latest update), Intel Core i5, 4 GB RAM
Manufacturer's website

Towary odpowiednie + zniżki

+
5 208,00 zł Cena oddzielnie: 5 238,00 zł Oszczędzasz:30,00 zł (0.57%)
+
5 508,00 zł Cena oddzielnie: 5 548,00 zł Oszczędzasz:40,00 zł (0.72%)
+
4 869,00 zł Cena oddzielnie: 4 899,00 zł Oszczędzasz:30,00 zł (0.61%)
+
5 663,00 zł Cena oddzielnie: 5 698,00 zł Oszczędzasz:35,00 zł (0.61%)
+
5 108,00 zł Cena oddzielnie: 5 118,00 zł Oszczędzasz:10,00 zł (0.20%)
O marce
Native InstrumentsAutoryzowany dealer

Native Instruments jest liderem w dziedzinie produkcji komputerowego oprogramowania i sprzętu dla systemów dźwiękowych. Misja firmy to zaproponować i opracować rozwiązania dźwiękowe dla wszystkich, niezależnie od preferowanego stylu muzycznego. Dzięki temu zarówno przed profesjonalistami, jak i amatorami otwierają się szersze horyzonty możliwości twórczych.

Więcej produkcji Native Instruments

Mogą cię również zainteresować następujące produkty