Native Instruments Traktor Kontrol S5 Kontroler DJ

 • Native Instruments Traktor Kontrol S5 Kontroler DJ
 • Native Instruments Traktor Kontrol S5 Kontroler DJ
 • Native Instruments Traktor Kontrol S5 Kontroler DJ
 • Native Instruments Traktor Kontrol S5 Kontroler DJ

Native Instruments Traktor Kontrol S5 Kontroler DJ

3 399,00 zł

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu
Native Instruments Traktor Kontrol S5, to 4 deckowy profesjonalny kontroler typu all-in-one w kompaktowej obudowie. Potężna ilość przetestowanych gruntownie funkcji, innowacyjne wyświetlacze wysokiej rozdzielczości oraz czułe na dotyk potencjometry pobudzą Twoją kreatywność. Do tego dochodzi kontrola Remix Decków, Stems-ów i pełna moc TRATKOR-a!

GOTOWY NA STEMS
Stems, to kompletnie nowy sposób gry dla DJ-a. Pliki Stem są wielokanałowymi plikami audio podzielonych na dowolne cztery ścieżki składające się na utwór, np. bass, bębny, wokal i melodię. Każdy z elementów Stems może być miksowany i grany samodzielnie otwierając tym samy nowe, ogromne możliwości gry! TRAKTOR KONTROL S5 oferuje pełną kontrolę dla plików Stems, dzięki czemu możesz kreować podczas gry nowe mash-upy, acappelle lub np. dodać pogłos do ścieżki wokalnej.

UWOLNIJ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ
TRAKTOR KONTROL S5 oferuje kreatywne narzędzia, które umożliwiają na budowanie Twojego niepowtarzalnego stylu gry. Dzięki funkcjom – Hotcue, Flux lub Freeze możesz przearanżować i pociąć utwór lub przejść do nowej frazy zachowując idealną synchronizację. A dzięki precyzyjnej wstędze dotykowej przypisanej do każdego decka możesz poruszać się po całym tracku i emulować scratch. Dekonstruuj i rekonstruuj swoje własne ścieżki i stwórz nowe loopy charakterystyczne dla Twojego stylu poprzez pady i Remix Decki. Wrażliwe na dotyk potencjometry po ich dotknięciu aktywują natychmiastowo browser, filtry, loopy, pitche oraz parametry efektów na kolorowych wyświetlaczach. 

WYSOKIEJ JAKOŚCI WYŚWIETLACZE DECK
TRAKTOR KONTROL S5 posiada na pokładzie dwa ultra przejrzyste wyświetlacze wysokiej rozdzielczości przenoszące oprogramowanie TRAKTOR PRO 2 bezpośrednio do kontrolera. W pełnym kolorze, na S5-tce możesz teraz przeglądać tracki, podglądać efekty, widzieć pliki Stems jako cztery niezależne ścieżki i dużo więcej. Wystarczy, że dotkniesz jeden z potencjometrów, aby na ekranie wyświetlić odpowiedni podgląd – smart view, panele pop-up, filtry oraz wartości efektów.

INTERFEJS AUDIO
Wbudowana w S5-tkę karta dźwiękowa zapewnia zaawansowane możliwości połączeń i 24bit/48kHz jakość dźwięku zapewniającą odpowiedni punch i dynamikę w każdym pomieszczeniu. Możesz podłączyć się do każdego sound systemu w przeciągu kilku sekund poprzez wyjścia master XLR, RCA i niezależne wyjście odsłuchowe. TRAKTOR KONTROL S5 posiada również niezleżny kanał AUX nie możesz podłączyć mikrofon lub odtwarzacz MP3 lub jakikolwiek inny sprzęt.

STWORZONY DLA OPROGRAMOWANIA TRAKTOR PRO
TRAKTOR KONTROL S5 został stworzony do idealnej współpracy z TRAKTOR PRO 2 (dołączonym w zestawie) – oprogramowaniem, któremu zaufała niezliczona ilość profesjonalnych DJ-ów z całego świata. S5-ka działa na zasadzie plug-and-play, tzn. że, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji TRAKTOR-a i pełnego przypisania jego funkcji wystarczy podłączyć kontroler do komputera i uruchomić oprogramowanie! TRAKTOR zapewnia pełną integrację z biblioteką iTunes-a, możliwość customowania interfejsu oraz wsparcie dla Stems-ów.

Właściwości • A standalone 4-deck digital DJ system to DJ anywhere with your laptop

 • Driverless integration with Native Instruments Traktor Pro 2 and Traktor DJ iOS app

 • Each of the 4 channels has a level fader, a 3-band EQ, a filter knob, a gain control and 2 FX sends

 • High-res, silicone damped and touch sensitive jog wheels

 • Flux Mode for advanced DJ'ing tricks 

 • Colour-coded RGB buttons

 • Realistic analog-tyle control

 • iTunes integration and iPod compatibility

 • Works with any MIDI-controllable software

 • Up to 24-bit/96kHz resolution crystal clear audio

Co się znajduje w paczce?
USB cable
Traktor Pro 2 software license
A collection of Loopmasters loops
A collection of Remix Sets for Traktor Pro 2
User manual
Manufacturer's website

Towary odpowiednie + zniżki

+
3 643,00 zł Cena oddzielnie: 3 668,00 zł Oszczędzasz:25,00 zł (0.68%)
+
3 978,00 zł Cena oddzielnie: 3 998,00 zł Oszczędzasz:20,00 zł (0.50%)
O marce
Native InstrumentsAutoryzowany dealer

Native Instruments jest liderem w dziedzinie produkcji komputerowego oprogramowania i sprzętu dla systemów dźwiękowych. Misja firmy to zaproponować i opracować rozwiązania dźwiękowe dla wszystkich, niezależnie od preferowanego stylu muzycznego. Dzięki temu zarówno przed profesjonalistami, jak i amatorami otwierają się szersze horyzonty możliwości twórczych.

Więcej produkcji Native Instruments

Mogą cię również zainteresować następujące produkty