Native Instruments Maschine MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)

 • Native Instruments Maschine MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)
 • Native Instruments Maschine MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)
 • Native Instruments Maschine MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)
 • Native Instruments Maschine MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)

Native Instruments Maschine MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)

2 529,00 zł
RRP: 2 590,00 zł Oszczędzasz: 61,00 zł (2.41%)

Towar jest w magazynie dostawcyDostawa w 5-8 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu

Native Instruments Maschine MK2 Black umożliwia tworzenie niepowtarzalnych rytmów, harmonii i melodii w kilka chwil. Ten przełomowy instrument łączy ze sobą profesjonalny sampler, oparte na patternach sekwencje, multi-efekty, plug-iny VST/AU oraz pełną kontrolę, dzięki potencjometrom i przyciskom.SERCE TWOJEGO STUDIA
Teraz MASCHINE może być centralnym punktem Twojego studia. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do wszystkich softwarowych funkcji poprzez intuicyjny hardware, możesz w łatwy sposób przeglądać, ładować, grać, organizować i automatyzować sampler, plug-iny i parametry poszczególnych efektów. Poprzez MASCHINEM MK II możesz również kontrolować i wprowadzać sekwencje wszystkich zewnętrznych instrumentów hardwarowych lub przełączyć się na tryb MIDI, aby sterować innymi programami. Gdy utwór lub pattern jest gotowy, przeciągnij i upuść swoje sekwencje w postaci plików MIDI lub audio bezpośrednio do DAW, aby sfinalizować i ostatecznie zmiksować produkcję.

GRAJ W KOLORZE
Nowe, kolorowe pady pozwalają "zobaczyć" Twoje dźwięki i z pewnością przyspieszą pracę.
Wystarczy przypisać kolory do grup, dźwięków, patternów i sceny, aby pady i przyciski grup podświetlały się tymi samymi kolorami. „Pomaluj” stopę np. na czerwono i zawsze będziesz wiedział, które pady odpowiadają temu brzmieniu.

NOWE PADY, NOWE PRZYCISKI
Renomowane pady MASCHINA są teraz jeszcze lepsze, charakteryzują się niespotykaną dynamiką, czułością i reakcją. Nowy poziom precyzji dostępny jest teraz bezpośrednio z hardwaru, dla optymalnego komfortu gry i ekspresji - ustaw skalę czułości padów do własnych własnego stylu gry.

MASSIVE BONUS
Z MASCHINEM 1.8 wszyscy użytkownicy MASCHINE otrzymają nowe efekty TRANSIENT MASTER oraz pełną wersję legendarnego MASSIVA - syntha, który nadał nowe brzmienie dźwiękom basu i lead-om definiującym gatunek muzyki basowej. Ten potwór wśród syntezatorów zawiera 1.300 gotowych brzmień, przywoływanych natychmiast z pozycji hardwaru. Pokrętła MASCHINA oferują bezpośredni dostęp do ośmiu potencjometrów kontrolujących, zapewniając doskonałą synergię pomiędzy sprzętem i syntezatorem.

MASCHINE posiada również ponad 6 GB kompletnych profesjonalnych i inspirujących dźwięków gotowych do użycia. Możesz tworzyć rytmy i melodie od razu wykorzystując zawarte zestawy perkusyjne oraz jednorazowe próbki basów, syntezatorów i instrumentów akustycznych. Wszystkie brzmienia są odpowiednio posegregowane, co ułatwia ich przeglądanie.

NOWA SEKCJA MASTER
Sekcja Master została ponownie zaprojektowana. Regulacja głośności, tempa i swingu z nowym głównym, wielofunkcyjnym koderem - wybierz odpowiednie tryby i precyzyjnie przejdź przez wartości bez konieczności patrzenia na ekran i wyświetlacz.

TIME STRETCH I PITCH SHIFT
Oprogramowanie MASCHINE 1,8 zawiera nowe możliwości dotyczące funkcji Time Stretch i Pitch Shift. Stretch płynnie zmienia się o 1 BPM i jest wspomagany przez automatyczny BPM detektor lub rozciąga plik audio do określonej długości - w celu dopasowania sampla do określonej próbki o tej samej długości. Co więcej, Twoje bity dopasowane są harmonicznie, przez strojenie sampli funkcją Pitch Shift.
Właściwości

 • Bus-powered groove workstation to load, play and tweak your samples 

 • 16 pads with velocity and aftertouch

 • 47 buttons

 • Two 64 x 256 resolution high contrast displays

 • Integrated USB 2.0 and MIDI I/O interface

 • Convenient integration into any DAW (VST, AU or RTAS supported)

 • Up to 32 voices polyphony for each sound

 • Extensive sample editing

 • Up to 24-bit / 192 kHz audio resolution when using a high-quality audio interface

 • 23 effects (tape, saturators, reverbs, filters and EQs)

Specyfikacja
Waga (kg) 1.8
Wymiary (cm) 32 x 29.5 x 6.5
Minimalne wymagania (PC) Windows 7 (latest Service Pack, 32/64 Bit), Intel Core Duo or AMD Athlon 64 X2, 2 GB RAM
Minimalne wymagania (Mac) Mac OS X 10.6 or 10.7 (latest update), Intel Core Duo, 2 GB RAM
Manufacturer's website

Towary odpowiednie + zniżki

+
2 713,00 zł Cena oddzielnie: 2 728,00 zł Oszczędzasz:15,00 zł (0.55%)
O marce
Native InstrumentsAutoryzowany dealer

Native Instruments jest liderem w dziedzinie produkcji komputerowego oprogramowania i sprzętu dla systemów dźwiękowych. Misja firmy to zaproponować i opracować rozwiązania dźwiękowe dla wszystkich, niezależnie od preferowanego stylu muzycznego. Dzięki temu zarówno przed profesjonalistami, jak i amatorami otwierają się szersze horyzonty możliwości twórczych.

Więcej produkcji Native Instruments

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!