Native Instruments Maschine Mikro MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)

 • Native Instruments Maschine Mikro MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)
 • Native Instruments Maschine Mikro MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)
 • Native Instruments Maschine Mikro MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)
 • Native Instruments Maschine Mikro MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)

Native Instruments Maschine Mikro MK2 Automat Perkusyjny / Kontroler (Czarny)

1 399,00 zł 1 199,00 zł
RRP: 1 510,00 zł Oszczędzasz: 111,00 zł (7.93%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu

Native Instruments Maschine Mikro MK2 Black umożliwia tworzenie niepowtarzalnych rytmów, harmonii i melodii w kilka chwil. Ten przełomowy instrument łączy ze sobą profesjonalny sampler, oparte na patternach sekwencje, multi-efekty, plug-iny VST/AU oraz pełną kontrolę, dzięki potencjometrom i przyciskom.GRAJ W KOLORZE
Nowe, kolorowe pady pozwalają "zobaczyć" Twoje dźwięki i z pewnością przyspieszą pracę. Wystarczy przypisać kolory do grup, dźwięków, patternów i sceny, aby pady i przyciski grup podświetlały się tymi samymi kolorami. „Pomaluj” stopę np. na czerwono i zawsze będziesz wiedział, które pady odpowiadają temu brzmieniu.

NOWE PADY, NOWE PRZYCISKI
Renomowane pady MASCHINA są teraz jeszcze lepsze, charakteryzują się niespotykaną dynamiką, czułością i reakcją. Nowy poziom precyzji dostępny jest teraz bezpośrednio z hardwaru, dla optymalnego komfortu gry i ekspresji - ustaw skalę czułości padów do własnych własnego stylu gry.

MASSIVE BONUS
Z MASCHINEM 1.8 wszyscy użytkownicy MASCHINE otrzymają nowe efekty TRANSIENT MASTER oraz pełną wersję legendarnego MASSIVA - syntha, który nadał nowe brzmienie dźwiękom basu i lead-om definiującym gatunek muzyki basowej. Ten potwór wśród syntezatorów zawiera 1.300 gotowych brzmień, przywoływanych natychmiast z pozycji hardwaru. Pokrętła MASCHINA oferują bezpośredni dostęp do ośmiu potencjometrów kontrolujących, zapewniając doskonałą synergię pomiędzy sprzętem i syntezatorem.

MASCHINE posiada również ponad 6 GB kompletnych profesjonalnych i inspirujących dźwięków gotowych do użycia. Możesz tworzyć rytmy i melodie od razu wykorzystując zawarte zestawy perkusyjne oraz jednorazowe próbki basów, syntezatorów i instrumentów akustycznych. Wszystkie brzmienia są odpowiednio posegregowane, co ułatwia ich przeglądanie.

NOWA SEKCJA MASTER
Sekcja Master została ponownie zaprojektowana. Regulacja głośności, tempa i swingu z nowym głównym, wielofunkcyjnym koderem - wybierz odpowiednie tryby i precyzyjnie przejdź przez wartości bez konieczności patrzenia na ekran i wyświetlacz.

TIME STRETCH I PITCH SHIFT
Oprogramowanie MASCHINE 1,8 zawiera nowe możliwości dotyczące funkcji Time Stretch i Pitch Shift. Stretch płynnie zmienia się o 1 BPM i jest wspomagany przez automatyczny BPM detektor lub rozciąga plik audio do określonej długości - w celu dopasowania sampla do określonej próbki o tej samej długości. Co więcej, Twoje bity dopasowane są harmonicznie, przez strojenie sampli funkcją Pitch Shift.
Właściwości

 • Bus-powered groove workstation to load, play and tweak your samples

 • 16 pads with velocity and aftertouch

 • 28 buttons

 • One 128 x 64 black and white display

 • A sequencer with two modes (XOX drum machine and MPC-style live recording)

 • Polyphony up to 32 voices for each sound

 • Supports up to 24-bit / 192 kHz audio when using a high-quality audio interface

 • Over 6GB of samples and loops included

Specyfikacja
Waga (kg) 1.2
Wymiary (cm) 32 x 5 x 19.5
Minimalne wymagania (PC) Windows 7 (lastest SP, 32/64bit), Intel Core Duo or AMD Athlon 64, 2 GB RAM
Minimalne wymagania (Mac) Mac OS X 10.6.or 10.7 (lastest update), Intel Core Duo, 2 GB RAM
Manufacturer's website
O marce
Native InstrumentsAutoryzowany dealer

Native Instruments jest liderem w dziedzinie produkcji komputerowego oprogramowania i sprzętu dla systemów dźwiękowych. Misja firmy to zaproponować i opracować rozwiązania dźwiękowe dla wszystkich, niezależnie od preferowanego stylu muzycznego. Dzięki temu zarówno przed profesjonalistami, jak i amatorami otwierają się szersze horyzonty możliwości twórczych.

Więcej produkcji Native Instruments

Mogą cię również zainteresować następujące produkty