M-Audio Oxygen 25 MK4 Kontroler / Klawiatur MIDI

 • M-Audio Oxygen 25 MK4 Kontroler / Klawiatur MIDI
 • M-Audio Oxygen 25 MK4 Kontroler / Klawiatur MIDI
 • M-Audio Oxygen 25 MK4 Kontroler / Klawiatur MIDI
 • M-Audio Oxygen 25 MK4 Kontroler / Klawiatur MIDI

M-Audio Oxygen 25 MK4 Kontroler / Klawiatur MIDI

429,00 zł
RRP: 475,00 zł Oszczędzasz: 46,00 zł (10.72%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Opis produktu

Nowa wersj klawiatury M-Audio Oxygen 25 MK4 oferuje więcej możliwości sterowania, głęboką integrację sprzętu i oprogramowania oraz niezawodną konstrukcję, która daje Ci możliwości tworzenia muzyki w podróży lub zastosowania tych kontrolerów w dowolnym studiu.Seria Oxygen IV
Wypuszczając serię Oxygen, firma M-Audio była pionierem na rynku mobilnych kontrolerów MIDI. Dzisiaj, dzięki rozwojowi intuicyjnych kontrolerów do produkcji i wykonywania muzyki na żywo w oparciu o oprogramowanie, M-Audio jest liderem tej technologii. Dzięki innowacjom, rozwijanym w ciągu ostatnich dziesięciu lat, nowa seria kontrolerów Oxygen (IV) oferuje więcej możliwości sterowania, głęboką integrację sprzętu i oprogramowania oraz niezawodną konstrukcję, która daje Ci możliwości tworzenia muzyki w podróży lub zastosowania tych kontrolerów w dowolnym studiu.


Usprawnione sterowanie 
Szeroki wybór programowalnych pokręteł, padów i suwaków w Oxygen 25 IV zapewnia całkowitą kontrolę nad oprogramowaniem, co pozwala Ci na pozostanie w ferworze nagrywania i kreatywnego miksowania muzyki bez konieczności sięgania po myszkę. Oferuje 25 IV dynamicznych klawiszy do grania akordów, linii basu i melodii; osiem programowalnych pokręteł do ustawiania parametrów we wtyczkach i instrumentach wirtualnych; osiem dynamicznych padów do wyzwalania sampli lub gry z użyciem brzmień perkusyjnych; oraz dziewięć programowalnych suwaków do miksowania ścieżek lub ustawiania poziomu sumy sygnałów. Oxygen 25 IV posiada także dedykowane przyciski transportu oraz track up i track down, które pozwalają na inicjowanie odtwarzania, zatrzymania lub nagrywania ścieżek w środowisku DAW bezpośrednio z Twojej klawiatury sterującej.


Użyj ulubionego programu DAW 
Kontroler MIDI Oxygen 25 IV oferuje natychmiastową integrację z popularnymi programami DAW, łącznie z Ableton Live, Pro Tools, Logic, Cubase i wieloma innymi. Kontrolery w Oxygen 25 od razu mapują się do najważniejszych parametrów Twojego DAW, pozwalając Ci na bezzwłoczną zmianę ustawień mikserów, edytorów czy opcji transportu. Poza tym Oxygen 25 IV posiada dostosowywane presety mapowania, które szybko łączą go z Twoim ulubionymi wtyczkami efektowymi i instrumentami wirtualnymi. Fabryczne presety mapują Oxygen 25 IV do dołączonego oprogramowania SONiVOX Twist, dzięki czemu można rozpocząć tworzenie muzyki bezpośrednio po rozpakowaniu sprzętu. Konfiguracja kontrolera MIDI z oprogramowaniem nigdy nie była tak prosta!


Ableton Live Lite 
Ableton Live Lite został dołączony do Oxygen 25 IV, aby można było natychmiast tworzyć muzykę. Ableton Live Lite jest jednym z najbardziej popularnych programów do wykonywania i produkcji muzyki na świecie. Jest potężnym narzędziem, które umożliwia muzykom i producentom spontaniczne komponowanie nagrywanie, remiksowanie, improwizowanie i edytowanie muzycznych pomysłów w środowisku audio/MIDI. Uruchom wtyczki i użyj Oxygen 25 IV do produkowania, komponowania i wykonywania utworów - wszystko w Ableton Live Lite. Jeśli będziesz zadowolony ze swojej pracy, Ableton Live pozwoli Ci na zapisanie lub zgranie jej efektów do jednej ścieżki. 

SONiVOX TWIST 
SONiVOX Twist jest wirtualnym instrumentem syntezy przekształcania widma. Twist składa się z dynamicznego interfejsu, zaawansowanego generatora patternów, a także wbudowanych efektów. Umożliwia tworzenie świetnych brzmień przy pomocy prostych kontrolerów. Dwie nakładające się na siebie warstwy dźwięku dają wyjątkowe możliwości kontroli harmonicznych i tworzą podstawę każdej barwy. Rzeźbij swoje brzmienie z wielotrybowym filtrem, niezależnym wzmacniaczem i generatorami obwiedni oraz LFO, które mogą być synchronizowane z tempem.


DANE TECHNICZNE • 25 pełnowymiarowych, dynamicznych klawiszy syntezatorowych

 • 8 dynamicznych padów do produkcji bitów, wyzwalania sampli itp.

 • 8 programowalnych pokręteł do sterowania instrumentami wirtualnymi i wtyczkami

 • Programowalny suwak, umożliwiający proste miksowanie

 • Przyciski transportu pozwalają na sterowanie programem DAW bez konieczności sięgania po myszkę

 • Automapowanie do popularnych programów DAW: Ableton Live, Pro Tools, Logic, Cubase, itd.

 • Ekran LCD umożliwia natychmiastowy podgląd parametrów

 • Zasilany z gniazda USB, obsługa plug-and-play, łączność USB-MIDI

 • Wejście dla pedału sustain, dającego kolejne twórcze możliwości

 • Dołączono Ableton Live Lite, aby można było natychmiast rozpocząć tworzenie muzyki

 • Zawiera Ableton Live Lite, potężne oprogramowanie do tworzenia muzyki

 • Zawiera SONiVOX Twist, potężny syntezator przekształcania widma

Właściwości

 • 25 velocity sensitive full-size keys

 • Pitch-bend and modulation wheels

 • 8 velocity-sensitive pads 

 • 8 assignable knobs and a fader

 • LCD screen

 • Includes Ableton Live Lite and other software

 • Works with iOS devices 

Specyfikacja
Power USB
Wymiary (cm) 49.2 x 24.3 x 9.4
Waga (kg) 1.8
Klawisze 25
Manufacturer's website
O marce
M-AudioAutoryzowany dealer

Jedni z wczesnych rewolucjonistów, którzy zaprezentowali system MIDI szerokim masom odbiorców to M-Audio. Produkty firmy są doskonałą pomocą dla osób urządzających profesjonalne i amatorskie studia nagrań. Warto wypróbować ich karty dźwiękowe, kontrolery i oczywiście - głośniki monitorujące.

Więcej produkcji M-Audio

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!