Livid Instruments DS1 Mikser / Kontroler MIDI

  • Livid Instruments DS1 Mikser / Kontroler MIDI
  • Livid Instruments DS1 Mikser / Kontroler MIDI
  • Livid Instruments DS1 Mikser / Kontroler MIDI
  • Livid Instruments DS1 Mikser / Kontroler MIDI
  • Livid Instruments DS1 Mikser / Kontroler MIDI

Livid Instruments DS1 Mikser / Kontroler MIDI

Już kupiono 1 szt.
1 759,00 zł
RRP: 2 275,00 zł Oszczędzasz: 516,00 zł (29.33%)

Towar jest w magazynie dostawcyDostawa w 7-14 dni

Recenzje video

Opis

Recenzje
Opis produktu

Livid Instruments DS1, to ergonomiczny mikser MIDI, który został stworzony do miksu, produkcji i występów na żywo, wykonany z najwyższej jakości części i materiałów. DS1 powstał podczas twórczej współpracy Livid Instruments i szkoły Dubstep.Współpraca wywiązała się ze wspólnej wizji zaprojektowania klasycznej konstrukcji miksera audio stworzonego do cyfrowej obsługi.

DS1 oferuje kontrolę MIDI w dobrze znanym układzie miksera audio rozszerzając kreatywne możliwości routingu sygnału i przetwarzania dźwięku za pomocą oprogramowania audio. To jest Twój customowy kontroler umożliwiający natychmiastowy dostęp do wszelkich parametrów miksu, efektów i instrumentów.

DS1 współpracuje z każdym oprogramowaniem obsługującym MIDI. Do najbardziej popularnych DAW-ów takich jak: Ableton Live, Bitwig Studio, Logic i innych zostały stworzone szablony, które można poprać ze strony LIVID INSTRUMENTS.

Niezależnie czy miksujesz sesje studyjne, czy występujesz na scenie z zespołem lub jako DJ, czy jesteś w trasie na kolejny koncert, DS1 jest idealnie zaprojektowany, aby sprawdził się w każdych warunkach. Wykorzystaj DS1 Integration Guide, aby zaprojektować swój temp lat i własne, dogodne ustawienia i rozpocznij tworzenie i wykonywanie muzyki sprawniej niż kiedykolwiek wcześniej!
Specyfikacja
Wymiary (cm) 31.1 x 30.5
Manufacturer's website
O marce
Livid InstrumentsAutoryzowany dealer

Firma Livid Instruments swoją produkcję zaczęła od sterowników na zamówienie i szybko stała się pełnoprawnym konkurentem dla innych producentów podobnego sprzętu. DJ-e i producenci uwielbiają ich wysokiej jakości kontrolery MIDI, a pionier techno Richie Hawtin nawet współpracował z Livid i stworzył CNTRL: R. Zaczynając od dobrego designu kończąc na łatwej integracji sprzętów z Ableton Live czy Traktor. Livid od lat rewolucjonizuje muzyke elektroniczna i zawsze jest o krok do przodu przed konkurencją.

Więcej produkcji Livid Instruments

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!