Keith McMillen QuNexus Kontroler / Klawiatura MIDI

  • Keith McMillen QuNexus Kontroler / Klawiatura MIDI
  • Keith McMillen QuNexus Kontroler / Klawiatura MIDI

Keith McMillen QuNexus Kontroler / Klawiatura MIDI

799,00 zł
RRP: 865,00 zł Oszczędzasz: 66,00 zł (8.26%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 16:15 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Instrukcja
Recenzje
Opis produktu
Keith McMillen QuNexus to przenośna klawiatura MIDI z 25. dynamicznie podświetlanymi, czułymi na dotyk, interaktywnymi klawiszami. Oferując duże możliwości działania, w każdym zakresie pracy, daje artystom niewiarygodną ekspresję kontroli z technologią czułości nacisku, ataku, polifonicznej funkcji aftertouch.

Mobilna: Graj kiedy chcesz i gdzie chcesz
QuNexus, klawiatura mobilna i zasilana przez USB, umożliwia granie lub komponowanie piosenek gdziekolwiek i kiedykolwiek masz na to ochotę. Wybierz swój ulubiony wirtualny instrument (syntezator, fortepian, pianino) na swoim urządzeniu przenośnym (na przykład iPad) lub laptopie i zacznij po prostu grać. Klawiatura QuNexus wymaga niewielkiej ilości energii i będzie pracowała przez wiele godzin podłączona do iPad’a lub laptopa.

Prosta: Podłącz i graj
QuNexus jest kompatybilna z iOS, Android**, Mac OS, Windows oraz Linux. Nie wymaga dodatkowych programowych sterowników. QuNexus łączy się z iPad’em poprzez Apple Camera Connection Kit*** lub z komputerami Mac i PC poprzez załączony przewód USB - Micro USB.

Potężna: Podkręć swój występ
Profesjonaliści uwielbiają ekspresyjną polifonię z wykorzystaniem funkcji aftertouch, zmianę kanałów MIDI, polifoniczną zmianę wysokości dźwięku oraz możliwość pracy z syntezatorami analogowymi z funkcją Control Voltage (CV). Wyspecjalizowana czułość nacisku i dynamiki klawiszy otwiera nowe możliwości takie jak zmiana wysokości i modulacji dźwięku dla każdego klawisza. Muzycy twierdzą, że niekonwencjonalne klawisze klawiatury QuNexus reagują znacznie szybciej i dokładniej niż w tradycyjnych klawiaturach MIDI. Podłącz klawiaturę QuNexus i rozpocznij zupełnie nowe doświadczenie w grze na instrumencie.

Edukacja: znakomita dla początkujących
QuNexus idealnie pracuje z aplikacjami do nauki gry na instrumentach klawiszowych takimi jak Synthesia, Piano Legend, Pianist Pro oraz Symphonix Evolution. Jej mobilność, interaktywne, podświetlane klawisze oraz łatwa integracja z aplikacjami iOS czynią z niej idealne narzędzie dla początkujących muzyków.

*KMI MIDI Expander wymaga podłączenia MIDI (5-pin), sprzedawany jest oddzielnie
**Android nie ma wbudowanego wsparcia MIDI, można jednak pobrać w tym celu specjalny sterownik
***Apple iPad Camera Connection Kit sprzedawany jest oddzielnie
Specyfikacja
Power USB
Wymiary (cm) 32.5 x 8.4 x 1.1
Waga (kg) 0.345
Klawisze 25
Właściwości Aftertouch
Manufacturer's website
O marce
Keith McMillenAutoryzowany dealer

Keith McMillen – ojciec Dj- ów ekspresywnych technologii, twórców muzyki elektronicznej, zagorzałych „kontrolerowców”, gitarzystów i basistów. Sprzęt produkowany przez firmę daje muzykom możliwość tworzenia innowacyjnych, ciekawych rozwiązań we współpracy z komputerem. Sprzęt Keith Mcmillan jest dostarczany dla twórców prosto z Kalifornii. Dzieki niemu można zanurzyć się w jeszcze nieodkrytą głębię pokazów na żywo.

Więcej produkcji Keith McMillen

Mogą cię również zainteresować następujące produkty