Bitwig Studio Program Komputerowy


Bitwig Studio Program Komputerowy

999,00 zł
RRP: 1 430,00 zł Oszczędzasz: 431,00 zł (43.14%)

1 szt. w magazynie!Zamów do 15:45 = dostawa w Polsce za 2 dni

Recenzje video

Opis

Recenzje
Opis produktu

Bitwig Studio to nowe, innowacyjne oprogramowanie do nagrywania, wykonywania na żywo i tworzenia muzyki, które współpracuje z trzema największymi platformami systemowymi: Windows, Mac OS X i Linux. Dzięki temu, że łączy tradycyjne podejście do aranżowania sekwencji z nowoczesnym, zorientowanym na występy na żywo przebiegiem pracy, Bitwig Studio jest kompletnym rozwiązaniem do realizacji wszystkich Twoich muzycznych pomysłów, na każdym etapie produkcji.Bitwig Studio jest zbudowany na supernowoczesnym silniku, który oferuje pełną obsługę wieloprocesową i wielo projektową, ujednolicony system modulacji, obsługę wtyczek VST 32/64 bitowych i zabezpieczenie przed zawieszaniem się wtyczek.

Bitwig Studio jest dostarczany z ponad 50 wirtualnymi urządzeniami, takimi jak: tradycyjne instrumenty (Polysynth, FM-4, Organy, Sampler i analogowe Drum Modules), FX-y (Delaye, Equalizery, Compressory), kontenery z urządzeniami (do budowania połączeń szeregowych pomiędzy instrumentami lub efektami), Note FX i urządzenia modulacyjne (dodatkowe kontrolery, takie jak LFO, obwiednie i sekwencery krokowe do modulowania innych urządzeń). Możesz rozszerzyć tą kolekcję o ulubione efekty i instrumenty VST i używać je równolegle z wewnętrznymi urządzeniami Bitwig Studio.
O marce
BitwigAutoryzowany dealer

Firma Bitwig znajduje się w Berlinie – mieście słynnym z kultury i różnorodności muzycznej. Jest to firma, która nie boi się innowacji, a już na pewno nie boi się rzucać wyzwania znanym producentom muzycznego oprogramowania. Tworząc muzykę koniecznie wypróbuj Bitwig Studio, które może być również doskonałym rozwiązaniem dla studiów nagraniowych. Do tej pory jest to pierwszy i jedyny produkt firmy Bitwie, z pewnością jednak cokolwiek powstanie nowego – przyciągnie naszą uwagę.

Więcej produkcji Bitwig

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zapisz się na newsletter!
Dowiedz się pierwszy o nowościach w naszym sklepie i nie daj komuś innemu sprzątnąć sobie aktualności sprzed nosa!