Ableton Live 9 Standard Program Komputerowy

Recenzje video

Opis

Opis produktu

Twórz, produkuj, występuj 
Notuj muzyczne pomysły, dokonuj zmian na bieżąco i uchwyć wszystko w trakcie pracy. Jeśli miałeś już wcześniej do czynienia z oprogramowaniem muzycznym, to w zasadzie znasz już połowę Ableton Live. Widok Aranżu w Ableton Live to znana przestrzeń robocza: linia czasu przebiega od lewej do prawej strony, a ścieżki ułożone są jedna nad drugą. Jednak Live posiada także rewolucyjny Widok Sesji: unikalny szkicownik do improwizacji, gry i występów na żywo bez ograniczeń, jakie niesie oś czasu. Dowolnie i niezależnie wyzwalaj bądź zatrzymuj jakąkolwiek liczbę pętli audio lub MIDI, które pozostaną w synchronizacji. Prawie wszystko w Live działa w czasie rzeczywistym – dodawaj, zamieniaj kolejność lub usuwaj moduły, graj z wykorzystaniem elastycznego krosowania ścieżek i wiele więcej, a wszystko to bez zakłócania Twojego przypływu weny. Instrumenty i dźwięki potrzebne do tworzenia muzyki 
Live Standard przychodzi z kolekcją instrumentów, sampli, zestawów perkusyjnych i pętli pozwalających tworzyć muzykę w dowolnym stylu. 3 instrumenty: Drum Rack, Simpler, Impulse. 14 Pack’ów: ponad 1100 brzmień, wliczając w to instrumenty akustyczne, najświeższe technologicznie kombinacje sampli, efektów i syntezy dźwięku oraz zestawy perkusyjne, pętle audio i MIDI. 

Efekty, przetwarzanie i dostrajanie 
By uzyskać to prawidłowe (lub "zepsute", jeśli tego zapragniesz) brzmienie, Live oferuje pełny zakres efektów od korekcyjnych po kreatywne. 30 zawartych efektów audio: Live 9 Standard posiada szeroki zakres procesorów efektowych audio obejmujący klasyczne, jak i unikatowe narzędzia. 7 zawartych efektów MIDI: moduły do zmian czy ograniczeń, jak i algorytmy losowe nut MIDI dla tworzenia nieskończonych wariacji. 

Pracuj z efektami i instrumentami w sposób taki, jaki chcesz 
Live dostarcza łatwe i elastyczne metody na kombinację i integrację wszelkich modułów. Zewnętrzny hardware: użyj swych sprzętowych syntezatorów lub efektów tak, jakby były pluginami dzięki modułom External Instrument i External Audio Effect. 
VST i Audio Unit: Użycie wtyczek VST bądź Audio Unit może odbywać się w bezpośrednim sąsiedztwie natywnych modułów Live. Twórz własne rack'i: rack'i pozwalają na łączenie różnych instrumentów i efektów w jeden moduł. Każdy z ośmiu kontrolerów Macro może być przypisany do dowolnej liczby parametrów wewnątrz rack'a, pozwalając na dopasowaną kontrolę. Jeszcze więcej w sieci: Sklep Ableton z Pack'ami pozwala na przeglądanie i pobieranie instrumentów oraz presetów. 

Narzędzia, które rozumieją dźwięk zamiast tylko go odtwarzać 
Live jest w stanie przekonwertować dźwięk z pliku audio do postaci nut na ścieżce MIDI. Pozwala to na ekstrakcję harmonii, melodii czy rytmów z istniejących utworów lub Twoich własnych nagrań. Dzięki temu możesz tworzyć melodie lub rytmy przy użyciu dowolnego instrumentu lub własnego głosu. Sampling właśnie stał się o wiele potężniejszy. 

Program, z którego możesz grać 
Live jest jeszcze potężniejszy, gdy namacalnie go kontrolujesz, a umożliwiają to różnorakie narzędzia i sterowniki. Kontrolery MIDI: Live działa z każdym kontrolerem MIDI i zawiera gotowe ustawienia dla większości najpopularniejszych na rynku urządzeń. Multi-touch: kontrola możliwa jest przy użyciu urządzeń iOS lub Android i zewnętrznych aplikacji. Elastyczne sterowanie MIDI i mapping klawiszy: przypisuj gałkom, suwakom i przyciskom kontrolera, a nawet klawiatury komputerowej prawie każdą z funkcji wewnątrz Live. 

Społeczność 
Live to więcej niż tylko oprogramowanie. To użytkownicy, którzy tworzą, uczą i dzielą się wspólną pasją na całym świecie. Ableton pomaga łączyć się pasjonatom którzy uczynili z Live instrument muzyczny i dzielą się swą wiedzą, pomysłami i inspiracjami z innymi. W sieci znajdziesz pomocne porady i żywe dyskusje na forach ableton.com, jak i Twitterze czy Facebooku. W studiach, domowych pracowniach, klubach i na wielkich arenach spotkasz podobnie myślących kreatywnych muzyków tworzących w Ableton Live.  • Edycja: Live Standard, zawiera kluczowe cechy Live i dodatki: 3 instrumenty (Drum Rack, Simpler, Impulse), 37 efektów, 11 GB biblioteka (ponad 1100 dźwięków) 

 • Unikalny Widok Sesji dla szybkiej, intuicyjnej kompozycji, nieskrępowanych występów i improwizacji 

 • Wielościeżkowa rejestracja w jakości do 32 bit/192kHz 

 • Niedestrukcyjna edycja z nielimitowanym Cofnij 

 • Potężne możliwości sekwencera MIDI dla programowych, jak i sprzętowych instrumentów 

 • Zaawansowana manipulacja audio i time-stretch w czasie rzeczywistym 

 • Nielimitowana liczba ścieżek instrumentów, efektów audio i MIDI dla projektu (jedyne ograniczenia nakłada moc obliczeniowa Twojego komputera) 

 • Grupowanie ścieżek 

 • Wsparcie dla VST i Audio Unit 

 • Zmiany sygnatur czasu (tempo i metrum) 

 • Wielokrotne linie dla automatyki 

 • Zamrażanie ścieżek 

 • Automatyczna kompensacja opóźnień wtyczek 

 • Natychmiastowy mapping funkcji dla zewnętrznych kontrolerów MIDI 

 • Wysyłka MIDI dla sprzętowych syntezatorów i innych urządzeń 

 • Zegar i synchronizacja MIDI 

 • Wsparcie dla protokołu ReWire 

 • Wsparcie wielordzeniowych i wieloprocesorowych jednostek 

 • Wsparcie dla formatów WAV, AIFF, MP3, Ogg Vorbis, FLAC 

 • Wersja pudełkowa (BOX)

O marce
AbletonAutoryzowany dealer

Ableton zrewolucjonizował przemysł muzyczny przedstawiając legendarne oprogramowanie Live, które jest idealne do tworzenia muzyki, nagrywania i wykonywania muzyki. Oprócz tego Ableton wyprodukował również kontroler Ableton Push MIDI, który podobnie jak oprogramowanie, podbił serca młodego pokolenia DJ-ów i stał się bestsellerem 2013 roku w kategorii kontrolerów MIDI.

Więcej produkcji Ableton

Mogą cię również zainteresować następujące produkty