Ableton Live 9 Intro Program Komputerowy


Ableton Live 9 Intro Program Komputerowy

429,00 zł

Recenzje video

Opis

Opis produktu
Rodzina oferowanych przez firmę Ableton programów Live powiększyła się o wersję sekwencera skierowaną do osób dysponujących cieńszym portfelem a chcących pracować w środowisku charakterystycznym dla tej aplikacji.

Live Intro różni się oczywiście od live 9 jeśli chodzi o możliwości i oferowany potencjał ale różnice są jedynie „ilościowe” a nie jakościowe. Przykładowo w projekcie użyć możemy maks. „tylko” 64 ślady audio (ilość ścieżek MIDI jest nieograniczona), 2 ścieżki SEND/RETURN, 8 scen, 8 fabrycznych instrumentów wirtualnych i 12 efektów audio oraz po 4 instancje instrumentów i efektów VST/AU.

Program, który tak jak jego główna wersja może pracować w trybie 32-bit/192 kHz , oferuje po 2 stereofoniczne wejścia i wyjścia audio. live intro wyposażony jest w instrumenty impulse i simpler, 500 Instrument racks i drum Racks, 200 efektów audio i MIDI. Aplikacja obsługuje także protokół reWire (master, slave) oraz pliki w formatach WAV , AIFF, MP3, Ogg vorbis i FLAC.
O marce
AbletonAutoryzowany dealer

Ableton zrewolucjonizował przemysł muzyczny przedstawiając legendarne oprogramowanie Live, które jest idealne do tworzenia muzyki, nagrywania i wykonywania muzyki. Oprócz tego Ableton wyprodukował również kontroler Ableton Push MIDI, który podobnie jak oprogramowanie, podbił serca młodego pokolenia DJ-ów i stał się bestsellerem 2013 roku w kategorii kontrolerów MIDI.

Więcej produkcji Ableton

Mogą cię również zainteresować następujące produkty